Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Královéhradecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 862 m²Prodej stavebního pozemku 862 m²
Prodej stavebního pozemku 862 m²
Prodej stavebního pozemku 862 m²

Prodej stavebního pozemku 862 m²

Solnice, Rychnov nad Kněžnou

3 469 800 Kč

4 025 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 297 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 739 m²Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²
Prodej stavebního pozemku 739 m²

Prodej stavebního pozemku 739 m²

Solnice, Rychnov nad Kněžnou

2 990 100 Kč

4 046 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Hronov ev. č. 103, Hronov

1 995 000 Kč

1 795 000 Kč

1 845 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5827 m²Prodej stavebního pozemku 5827 m²
Prodej stavebního pozemku 5827 m²
Prodej stavebního pozemku 5827 m²

Prodej stavebního pozemku 5827 m²

Svoboda nad Úpou, okres Trutnov

5 490 000 Kč

4 999 999 Kč

858 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 529 m²Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²

Prodej stavebního pozemku 529 m²

Otovice, okres Náchod

423 800 Kč

375 000 Kč

709 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 949 m²Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²
Prodej stavebního pozemku 949 m²

Prodej stavebního pozemku 949 m²

Nechanice, okres Hradec Králové

4 965 000 Kč

4 865 000 Kč

5 126 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Trutnov, okres Trutnov

3 907 800 Kč

3 904 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2749 m²Prodej stavebního pozemku 2749 m²
Prodej stavebního pozemku 2749 m²
Prodej stavebního pozemku 2749 m²

Prodej stavebního pozemku 2749 m²

Chvaleč, okres Trutnov

2 749 000 Kč

2 100 000 Kč

764 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2045 m²Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Slatina nad Zdobnicí, okres Rychnov nad Kněžnou

2 490 000 Kč

2 190 000 Kč

1 071 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1867 m²Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Velká Jesenice, okres Náchod

2 471 500 Kč

2 290 000 Kč

1 227 Kč/m2

1...345...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 297 stavebních pozemků