Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Moravskoslezský kraj

127 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 529 m²Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²
Prodej stavebního pozemku 529 m²

Prodej stavebního pozemku 529 m²

Domky 131, Otice

2 190 000 Kč

4 140 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 640 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 900 m²Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²
Prodej stavebního pozemku 900 m²

Prodej stavebního pozemku 900 m²

Havířov, okres Karviná

1 782 000 Kč

1 980 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2500 m²Prodej stavebního pozemku 2500 m²
Prodej stavebního pozemku 2500 m²
Prodej stavebního pozemku 2500 m²

Prodej stavebního pozemku 2500 m²

Frýdek-Místek, okres Frýdek-Místek

2 499 000 Kč

2 299 000 Kč

920 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 650 m²Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²

Prodej stavebního pozemku 650 m²

Bolatice, okres Opava

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1378 m²Prodej stavebního pozemku 1378 m²
Prodej stavebního pozemku 1378 m²
Prodej stavebního pozemku 1378 m²

Prodej stavebního pozemku 1378 m²

Havířov, okres Karviná

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1481 m²Prodej stavebního pozemku 1481 m²
Prodej stavebního pozemku 1481 m²
Prodej stavebního pozemku 1481 m²

Prodej stavebního pozemku 1481 m²

Ostravice, okres Frýdek-Místek

7 000 000 Kč

4 727 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4772 m²Prodej stavebního pozemku 4772 m²
Prodej stavebního pozemku 4772 m²
Prodej stavebního pozemku 4772 m²

Prodej stavebního pozemku 4772 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

6 228 360 Kč

5 740 000 Kč

1 203 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1607 m²Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²
Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Prodej stavebního pozemku 1607 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 220 874 Kč

1 382 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1578 m²Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²
Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Prodej stavebního pozemku 1578 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 108 208 Kč

1 336 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1587 m²Prodej stavebního pozemku 1587 m²
Prodej stavebního pozemku 1587 m²
Prodej stavebního pozemku 1587 m²

Prodej stavebního pozemku 1587 m²

Suchdol nad Odrou, okres Nový Jičín

2 047 230 Kč

1 290 Kč/m2

1...789...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 640 stavebních pozemků