Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

33 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 690 m²Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²
Prodej stavebního pozemku 690 m²

Prodej stavebního pozemku 690 m²

Pěnčín, okres Prostějov

990 000 Kč

1 435 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 277 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 814 m²Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²
Prodej stavebního pozemku 814 m²

Prodej stavebního pozemku 814 m²

Ludmírov, okres Prostějov

1 150 000 Kč

1 413 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Populární

Prodej stavebního pozemku 934 m²Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m²

Prodej stavebního pozemku 934 m²

Luká - Ješov

1 230 000 Kč

1 317 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej stavebního pozemku 656 m²Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m²

Prodej stavebního pozemku 656 m²

Zlaté Hory - Salisov, okres Jeseník

1 200 000 Kč

1 829 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Prodej stavebního pozemku 376 m²Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²
Prodej stavebního pozemku 376 m²

Prodej stavebního pozemku 376 m²

Pod Trámky, Vikýřovice

1 890 000 Kč

5 027 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej stavebního pozemku 754 m²Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²

Prodej stavebního pozemku 754 m²

Ivaň, okres Prostějov

1 300 000 Kč

1 724 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Uničov, okres Olomouc

2 909 270 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 740 m²Prodej stavebního pozemku 740 m²
Prodej stavebního pozemku 740 m²
Prodej stavebního pozemku 740 m²

Prodej stavebního pozemku 740 m²

Stavenice, okres Šumperk

2 183 000 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 1399 m²Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Polom, okres Přerov

1 538 900 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1108 m²Prodej stavebního pozemku 1108 m²
Prodej stavebního pozemku 1108 m²
Prodej stavebního pozemku 1108 m²

Prodej stavebního pozemku 1108 m²

Dolní Nětčice, okres Přerov

1 274 200 Kč

1 150 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 277 stavebních pozemků