Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Olomoucký kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

33 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 974 m²Prodej stavebního pozemku 974 m²
Prodej stavebního pozemku 974 m²
Prodej stavebního pozemku 974 m²

Prodej stavebního pozemku 974 m²

Uničov, okres Olomouc

2 912 260 Kč

2 990 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 277 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 961 m²Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²
Prodej stavebního pozemku 961 m²

Prodej stavebního pozemku 961 m²

Uničov, okres Olomouc

2 873 390 Kč

2 990 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 931 m²Prodej stavebního pozemku 931 m²
Prodej stavebního pozemku 931 m²
Prodej stavebního pozemku 931 m²

Prodej stavebního pozemku 931 m²

Újezd, okres Olomouc

2 318 190 Kč

2 490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2836 m²Prodej stavebního pozemku 2836 m²
Prodej stavebního pozemku 2836 m²
Prodej stavebního pozemku 2836 m²

Prodej stavebního pozemku 2836 m²

Šubířov, okres Prostějov

3 330 250 Kč

1 389 640 Kč

490 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Újezd, okres Olomouc

2 899 000 Kč

2 699 000 Kč

2 699 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 635 m²Prodej stavebního pozemku 635 m²
Prodej stavebního pozemku 635 m²
Prodej stavebního pozemku 635 m²

Prodej stavebního pozemku 635 m²

Branná, okres Šumperk

2 790 000 Kč

4 394 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality
Prodej stavebního pozemku 2306 m²Prodej stavebního pozemku 2306 m²
Prodej stavebního pozemku 2306 m²
Prodej stavebního pozemku 2306 m²

Prodej stavebního pozemku 2306 m²

Osek nad Bečvou, okres Přerov

2 500 000 Kč

1 084 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 822 m²Prodej stavebního pozemku 822 m²
Prodej stavebního pozemku 822 m²
Prodej stavebního pozemku 822 m²

Prodej stavebního pozemku 822 m²

Sobotín, okres Šumperk

2 545 000 Kč

3 096 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1054 m²Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²
Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Prodej stavebního pozemku 1054 m²

Rapotín, okres Šumperk

2 990 000 Kč

2 837 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 788 m²Prodej stavebního pozemku 788 m²
Prodej stavebního pozemku 788 m²
Prodej stavebního pozemku 788 m²

Prodej stavebního pozemku 788 m²

Moravská Huzová, Štěpánov

2 690 000 Kč

2 490 000 Kč

3 160 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 277 stavebních pozemků