Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Olomoucký kraj

63 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2127 m²Prodej stavebního pozemku 2127 m²
Prodej stavebního pozemku 2127 m²
Prodej stavebního pozemku 2127 m²

Prodej stavebního pozemku 2127 m²

Sobotín, okres Šumperk

5 689 725 Kč

2 675 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 524 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 754 m²Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²
Prodej stavebního pozemku 754 m²

Prodej stavebního pozemku 754 m²

Ivaň, okres Prostějov

1 300 000 Kč

1 724 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Uničov, okres Olomouc

2 909 270 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 1036 m²Prodej stavebního pozemku 1036 m²
Prodej stavebního pozemku 1036 m²
Prodej stavebního pozemku 1036 m²

Prodej stavebního pozemku 1036 m²

Uničov, okres Olomouc

3 097 640 Kč

2 990 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 740 m²Prodej stavebního pozemku 740 m²
Prodej stavebního pozemku 740 m²
Prodej stavebního pozemku 740 m²

Prodej stavebního pozemku 740 m²

Stavenice, okres Šumperk

2 183 000 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 1092 m²Prodej stavebního pozemku 1092 m²
Prodej stavebního pozemku 1092 m²
Prodej stavebního pozemku 1092 m²

Prodej stavebního pozemku 1092 m²

Stavenice, okres Šumperk

3 221 400 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 1399 m²Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²
Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Prodej stavebního pozemku 1399 m²

Polom, okres Přerov

1 538 900 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5000 m²Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Ruda nad Moravou, okres Šumperk

5 000 000 Kč

1 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1108 m²Prodej stavebního pozemku 1108 m²
Prodej stavebního pozemku 1108 m²
Prodej stavebního pozemku 1108 m²

Prodej stavebního pozemku 1108 m²

Dolní Nětčice, okres Přerov

1 274 200 Kč

1 150 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2772 m²Prodej stavebního pozemku 2772 m²
Prodej stavebního pozemku 2772 m²
Prodej stavebního pozemku 2772 m²

Prodej stavebního pozemku 2772 m²

Nad Struhou, Přerov

Neveřejná cena

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 524 stavebních pozemků