Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

28 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1630 m²Prodej stavebního pozemku 1630 m²
Prodej stavebního pozemku 1630 m²
Prodej stavebního pozemku 1630 m²

Prodej stavebního pozemku 1630 m²

Skořice, okres Rokycany

4 090 000 Kč

2 509 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 124 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2304 m²Prodej stavebního pozemku 2304 m²
Prodej stavebního pozemku 2304 m²
Prodej stavebního pozemku 2304 m²

Prodej stavebního pozemku 2304 m²

Ejpovice, okres Rokycany

6 500 000 Kč

3 490 000 Kč

1 515 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5613 m²Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²
Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Prodej stavebního pozemku 5613 m²

Soběšice, okres Klatovy

3 990 000 Kč

711 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1513 m²Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²
Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Prodej stavebního pozemku 1513 m²

Měčín, okres Klatovy

3 024 487 Kč

1 999 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1867 m²Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

5 990 000 Kč

4 990 000 Kč

2 673 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej stavebního pozemku 898 m²Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²
Prodej stavebního pozemku 898 m²

Prodej stavebního pozemku 898 m²

Bušovice, okres Rokycany

3 495 000 Kč

3 892 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 2205 m²Prodej stavebního pozemku 2205 m²
Prodej stavebního pozemku 2205 m²
Prodej stavebního pozemku 2205 m²

Prodej stavebního pozemku 2205 m²

Ves Touškov, okres Plzeň-jih

3 946 950 Kč

1 790 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 1873 m²Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Horšovský Týn

4 307 900 Kč

2 300 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 750 m²Prodej stavebního pozemku 750 m²
Prodej stavebního pozemku 750 m²
Prodej stavebního pozemku 750 m²

Prodej stavebního pozemku 750 m²

K Malé Homolce, Plzeň

3 890 000 Kč

5 187 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 731 m²Prodej stavebního pozemku 731 m²
Prodej stavebního pozemku 731 m²
Prodej stavebního pozemku 731 m²

Prodej stavebního pozemku 731 m²

Osadní, Plzeň

3 490 000 Kč

3 150 000 Kč

4 309 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 124 stavebních pozemků