Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Středočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 936 m²Prodej stavebního pozemku 936 m²
Prodej stavebního pozemku 936 m²
Prodej stavebního pozemku 936 m²

Prodej stavebního pozemku 936 m²

Čistá, okres Mladá Boleslav

3 978 000 Kč

4 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 415 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 963 m²Prodej stavebního pozemku 963 m²
Prodej stavebního pozemku 963 m²
Prodej stavebního pozemku 963 m²

Prodej stavebního pozemku 963 m²

Nad Koupalištěm, Rakovník

3 370 500 Kč

3 500 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2045 m²Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²
Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Prodej stavebního pozemku 2045 m²

Lazsko

3 750 000 Kč

1 834 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5635 m²Prodej stavebního pozemku 5635 m²
Prodej stavebního pozemku 5635 m²
Prodej stavebního pozemku 5635 m²

Prodej stavebního pozemku 5635 m²

Vysoký Chlumec, okres Příbram

4 099 000 Kč

727 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 804 m²Prodej stavebního pozemku 804 m²
Prodej stavebního pozemku 804 m²
Prodej stavebního pozemku 804 m²

Prodej stavebního pozemku 804 m²

Řehenice, okres Benešov

4 927 480 Kč

6 129 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 984 m²Prodej stavebního pozemku 984 m²
Prodej stavebního pozemku 984 m²
Prodej stavebního pozemku 984 m²

Prodej stavebního pozemku 984 m²

Horky nad Jizerou

4 350 000 Kč

4 421 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 813 m²Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²

Prodej stavebního pozemku 813 m²

Týnec nad Sázavou - Podělusy

3 490 000 Kč

4 293 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej stavebního pozemku 979 m²Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²
Prodej stavebního pozemku 979 m²

Prodej stavebního pozemku 979 m²

Libušín, okres Kladno

4 198 800 Kč

3 600 000 Kč

3 677 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1489 m²Prodej stavebního pozemku 1489 m²
Prodej stavebního pozemku 1489 m²
Prodej stavebního pozemku 1489 m²

Prodej stavebního pozemku 1489 m²

Višňová, okres Příbram

5 658 200 Kč

4 500 000 Kč

3 022 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 415 stavebních pozemků