Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Zlínský kraj

85 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2005 m²Prodej stavebního pozemku 2005 m²
Prodej stavebního pozemku 2005 m²
Prodej stavebního pozemku 2005 m²

Prodej stavebního pozemku 2005 m²

Karolinka, okres Vsetín

2 900 000 Kč

2 600 000 Kč

1 297 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 341 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 498 m²Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²

Prodej stavebního pozemku 498 m²

Březolupy, okres Uherské Hradiště

890 000 Kč

1 787 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2884 m²Prodej stavebního pozemku 2884 m²
Prodej stavebního pozemku 2884 m²
Prodej stavebního pozemku 2884 m²

Prodej stavebního pozemku 2884 m²

Hradská, Střílky

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 1095 m²Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²
Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Prodej stavebního pozemku 1095 m²

Rataje, okres Kroměříž

4 170 000 Kč

2 800 000 Kč

2 557 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 950 m²Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²
Prodej stavebního pozemku 950 m²

Prodej stavebního pozemku 950 m²

Brusné, okres Kroměříž

1 990 000 Kč

2 095 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 646 m²Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²

Prodej stavebního pozemku 646 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

990 000 Kč

850 000 Kč

1 316 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Popovice, Popovice

Neveřejná cena

Prodej stavebního pozemku 471 m²Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²
Prodej stavebního pozemku 471 m²

Prodej stavebního pozemku 471 m²

Zlín, okres Zlín

1 990 000 Kč

4 225 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 815 m²Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²
Prodej stavebního pozemku 815 m²

Prodej stavebního pozemku 815 m²

Rusava, okres Kroměříž

1 947 500 Kč

2 390 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1819 m²Prodej stavebního pozemku 1819 m²
Prodej stavebního pozemku 1819 m²
Prodej stavebního pozemku 1819 m²

Prodej stavebního pozemku 1819 m²

Tlumačov, okres Zlín

2 273 750 Kč

1 250 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
1...456...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 341 stavebních pozemků