Stavební pozemky na prodej

Stavební pozemky na prodej v kraji Zlínský kraj

85 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2010 m²Prodej stavebního pozemku 2010 m²
Prodej stavebního pozemku 2010 m²
Prodej stavebního pozemku 2010 m²

Prodej stavebního pozemku 2010 m²

Kelč, okres Vsetín

900 000 Kč

448 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Havránek
Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Havránek

Ondřej Havránek

4.9

Realitní kancelář: Ondřej Havránek - Realitní makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 341 stavebních pozemků

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 813 m²Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²

Prodej stavebního pozemku 813 m²

Hvozdenská 10, Zlín

4 499 000 Kč

5 534 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 668 m²Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²

Prodej stavebního pozemku 668 m²

Tichov, okres Zlín

668 000 Kč

1 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1183 m²Prodej stavebního pozemku 1183 m²
Prodej stavebního pozemku 1183 m²
Prodej stavebního pozemku 1183 m²

Prodej stavebního pozemku 1183 m²

Kunovice, okres Uherské Hradiště

3 490 000 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej stavebního pozemku 1200 m²Prodej stavebního pozemku 1200 m²
Prodej stavebního pozemku 1200 m²
Prodej stavebního pozemku 1200 m²

Prodej stavebního pozemku 1200 m²

Zlín, okres Zlín

Neveřejná cena

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej stavebního pozemku 1469 m²Prodej stavebního pozemku 1469 m²
Prodej stavebního pozemku 1469 m²
Prodej stavebního pozemku 1469 m²

Prodej stavebního pozemku 1469 m²

Krhová, okres Vsetín

2 849 000 Kč

1 939 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1502 m²Prodej stavebního pozemku 1502 m²
Prodej stavebního pozemku 1502 m²
Prodej stavebního pozemku 1502 m²

Prodej stavebního pozemku 1502 m²

Fryšták, okres Zlín

3 900 000 Kč

2 597 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4748 m²Prodej stavebního pozemku 4748 m²
Prodej stavebního pozemku 4748 m²
Prodej stavebního pozemku 4748 m²

Prodej stavebního pozemku 4748 m²

Lopeník, Lopeník

3 750 000 Kč

790 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 468 m²Prodej stavebního pozemku 468 m²
Prodej stavebního pozemku 468 m²
Prodej stavebního pozemku 468 m²

Prodej stavebního pozemku 468 m²

Březnice, okres Zlín

2 290 000 Kč

4 893 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 487 m²Prodej stavebního pozemku 487 m²
Prodej stavebního pozemku 487 m²
Prodej stavebního pozemku 487 m²

Prodej stavebního pozemku 487 m²

Bojkovice, okres Uherské Hradiště

680 000 Kč

1 396 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 341 stavebních pozemků