Víme, jak prodat nemovitost
rychle, bezpečně a výhodně

Chcete nemovitost prodat za víc peněz? Chcete prodat rychle? Chcete se zbavit úkonů spojených s prodejem, propagace a právních náležitostí? Víme jak na to, kontaktujte nás.

Zkušení makléři

Doporučíme vám makléře, který dokáže vypracovat přesný odhad ceny nemovitosti. Pokud se rozhodnete prodávat, najde kupce a zajistí hladký průběh prodeje.

Podpora a poradenství

Budeme s vámi po celý proces prodeje nemovitosti. Najdete v nás právní oporu a poskytneme vám radu, kdykoli budete potřebovat.

Výhodnější prodej

S dobrým makléřem prodáte nemovitost rychleji a za výrazně vyšší částku než bez něj. A to i s provizí. Už žádné pokusy a omyly.

Jsme pro vás zdarma

Smlouvy uzavíráme s vybranými a osvědčenými makléři, kteří nám hradí poplatek. Vy za naše služby neplatíte nic a naše doporučení jsou pro vás nezávazná.

Podle čeho vybíráme makléře?

Statistiky nejsou všechno. Víme, že dobrý makléř je ten, který se o svého klienta postará, je s ním pravidelně v kontaktu a je na něj spoleh. Proto, kromě analýzy inzerátů a všech dostupných dat napříč realitními agenturami, makléře také několik měsíců osobně testujeme, než s nimi vůbec zahájíme spolupráci.

Jak služba funguje?

Vyplníte krátký formulář a podrobnosti k vaší nemovitosti.

Zanalyzujeme vaše údaje a najdeme makléře, který vám zajistí odhad ceny nemovitosti.

Pokud se po ocenění rozhodnete prodávat, zajistíme prodej nemovitosti a najdeme kupce.

Budeme tu pro vás od začátku do konce vaší realitní transakce.

Příběhy našich klientů

Vstřícné jednání. Lituji, že jsem nekontaktoval vaše sdružení dříve. Služby Reas mi vyhovovaly a využil bych je znovu.

iiiii
byt 3+1
Liberec

Příjemný, ochotný, profesionální přístup. Celkově velmi dobrá komunikace a férové jednání. Získání nabídky bylo extrémně jednoduché a nabídka transparentní.

iiiiv
řadový dům
Mělník

Dlouho jsme nemohli prodat a tak jsme se obrátili na Reas. Od začátku do konce jsme věděli, co se bude dít. Překvapila mě rychlost s jakou jsem obdržela nabídku. Po roce trápení se to nakonec podařilo.

iiiii
byt 2+1
Praha

Věříme tomu, že prodeje nemovitostí mohou probíhat férově.

Naše mise může znít jako sci-fi. Chceme změnit proces prodeje nemovitosti v jednoduchou a příjemnou zkušenost. Pro někoho ambiciózní cíl, pro nás naprostá nutnost. Už bylo dost všech podvodů a zdlouhavých, nevýhodných prodejů. S námi budete mít o každém kroku přehled. Přesvědčte se sami.

Získat bezplatnou nabídku

Jen pár kroků k pohodovému prodeji
vaší nemovitosti

logo

Křižíkova 237/36A
Praha 8 - Karlín
PSČ 186 00

© 2016 - 2019 Reas

Nevíte si rady?

Ozvěte se nám
a+420 774 205 617
Po - Pá (09:00 - 17:00)