Nechte si doporučit realitní kancelář z těch nejlepších v ČR

Realitní kanceláře specializující se na prodej bytů, domů a pozemků v celé ČR
Prověření Reasem, pouze certifikovaní makléři
Bezplatná služba oblíbená mezi prodávajícími
Chci doporučení ZDARMA
Doporučení obvykle ve stejný den
Hodnoceno 4.7/5 z 1971 recenzentů
Aktuální tržní analýza vaší nemovitosti navíc
Pečlivý výběr makléře podle vašich potřeb
Lenka Č.
před týdnem

Velmi příjemná paní makléřka, ocenila nemovitost tak aby se bez komplikací prodala. lnformovala nás jak probíhají prohlídky bytu, dále řešila vše k naší spokojenosti. Mohu jen vřele doporučit a hlavně lidský přístup za 1.

Miriam P.
před 5 měsíci

Při prodeji nemovitosti jsem se spojila se společností Reas. Jsem nadšená s jejich profesionálním přístupem, posjytovanými službami a rychlostí s jakou mojí nemovitost prodali.Budete-li potřebovat služby realitní kanceláře a chcete si ušetřit svůj čas, nervy a vyhnout se případným problémům, všem vřele realitní kancelář Reas doporučuji. Vše vyřídí za vás. Super přístup a služby.

Janka Č.
před 5 měsíci

Při prodeji nemovitosti jsem se spojila se společností Reas. Jsem nadšená s jejich profesionálním přístupem, poskytovanými službami a rychlostí s jakou mojí nemovitost prodali.Budete-li potřebovat služby realitní kanceláře a chcete si ušetřit svůj čas, nervy a vyhnout se případným problémům, všem vřele realitní kancelář Reas doporučuji. Vše vyřídí za vás. Super přístup a služby.

Ivan T.
před 2 měsíci

Perfektní služba. Získate docela dobrou představu o hodnotě Vaší nemovitosti. Také chodí následné maily, když se něco v blízkosti adresy prodá. Nic se předem neplatí a netlačí na vás, že jim nemovitost musíte nutně svěřit k prodeji.

Jana Š.
před 4 měsíci

Dostala jsem kontakt na nejlepšího makléře na světě, pana Zdeňka Havla z Evropa Reality, který se o vše postaral a ve velmi krátké době prodal můj dům. Nyní pro mě zařizuje koupi jiné nemovitosti s ještě větší rychlostí. Je to velký profesionál a hlavně ČLOVĚK. Ze srdce mu děkuji, a Reas.cz děkuji za šťastnou ruku při výběru makléře.

Dar D.
před půl rokem

Velmi dobrá spolupráce. Výborná komunikace. V průběhu prodeje mi zástupce vycházel maximálně vstříc, vše se dalo bezproblémově řešit elektronicky a v reálném čase, což mi ušetřilo spoustu času a starostí. Příjemně překvapil i převod peněz okamžitě po zápisu v katastru, aniž by se smlouvou definovaný časový polštář zástupce snažil využít na maximum.

a více než 1900 dalších

Najdeme vám tu pravou realitní kancelář po celé ČRNajdeme vám tu pravou realitní kancelář po celé ČR. Spolupracujeme s řadou předních realitních kanceláří a prověřených makléřů po celé ČR. Svěřte svůj prodej expertům a zajistěte si maximální cenu a bezpečný průběh.
a stovky dalších
Nedávno prodanéChci doporučení ZDARMA
Proč si lidé chválí prověřené makléře, které jim doporučujeme?
Přehled o trhu a lokální znalost
Základním předpokladem profesionálního makléře je znalost místního trhu a reálií. Umí správně zhodnotit situaci klienta a stanovit realistickou cenu, která je pro úspěšný prodej vždy velmi důležitá. 
Profesionální příprava a prezentace nemovitosti.
Prezentace nemovitosti je vizitkou každého makléře. Zajišťuje
profesionální focení a natáčení a získaný "materiál" pak dobře zúročí v moderní marketingové kampani. Díky tomu může prodávajícímu zajistit co nejvíce zájemců a co nejlepší cenu.
Aktivita a tah na branku
Kromě profesních kvalit oceňuji naši klienti především to, že makléř aktivně "táhne" celý obchod a zbaví je většiny starostí - odbaví prohlídky a veškerou komunikaci se zájemci, zajistí všechny potřebné dokumenty a dbá o to, aby se prodej hýbal kupředu. Zároveň makléř ustojí vyjednávání o ceně, které bývá pro majitele nemovitosti někdy náročné a nepříjemné.

Často kladené dotazy
Jsou vaše služby skutečně zdarma?
Ano, specialistu vám doporučíme zcela zdarma a s ohledem na vaši situaci a preference. V průběhu vaší spolupráce s makléřem dále dbáme o to, aby  probíhala hladce. Své služby nabízíme zdarma, protože dlouhodobě usilujeme o větší transparentnost realitního trhu a věříme, že poskytováním kvalitních dat a podporou důvěryhodných specialistů k tomuto cíli směřujeme. 

Je pro mě vaše doporučení závazné?
Naše doporučení Vás k ničemu nezavazuje. Záleží jen na vás, zda se rozhodnete s doporučeným specialistou spolupracovat.

Jaké jsou další kroky, když získám doporučení? 

Makléř/ka se s vámi spojí a dohodne se s vámi na dalším postupu. Obvykle následuje osobní schůzka, případně společná prohlídka nemovitosti, díky které Vám specialista dokáže poskytnout velmi přesný odhad aktuální tržní ceny a připravit plán prodeje.

Co když nebudu s makléřem spokojený/á?

Vaše spokojenost je naší prioritou, proto jsme vám v průběhu celé spolupráce s makléřem k dispozici. Pokud spolupráce neprobíhá hladce, řešíme situaci s makléřem a případně Vám doporučíme jiného specialistu.
Jste realitní kancelář? 
Nejsme realitní kancelář, zabýváme se analýzou realitního trhu a zájemce o prodej nemovitosti propojujeme s prověřenými makléři napříč realitními kancelářemi. Díky tomu jsme schopni doporučovat jen ty nejlepší experty z oboru.
Doporučení obvykle ve stejný den
Hodnoceno 4.7/5 z 1971 recenzentů
Aktuální tržní analýza vaší nemovitosti navíc
Pečlivý výběr makléře podle vašich potřeb
9 z 10 našich klientů je spokojeno s makléřem, kterého jim doporučímeDohlížíme na spokojenost klientů a jsme vám stále k dispozici. Nechte si námi bezplatně vybrat makléře vhodného pro váš úspěšný prodej.Chci doporučení ZDARMA