Až 4 miliony ročně navíc s Reas.cz

Nejlepší makléři na trhu spoléhají na Reas.cz při náboru nových kontaktů. Získejte exkluzivní přístup ke komunitě majitelů nemovitostí, kteří chtějí prodej svěřit do rukou profesionála, jako jste vy.

Získat přístup k databázi →
Největší online databáze klientů v ČR
Nejlepší makléři v ČR si díky Reas.cz vydělají až 4 miliony ročně navíc. Rozšiřte současnou klientelu a zvyšte své šance na úspěšné uzavření obchodu. Získejte konkurenční výhodu, ale také posilte svoji pozici na trhu a efektivně rozvíjejte svůj realitní byznys. 
Získejte stabilní příjem s podporou stabilního partnera
520 000

návštěvníků měsíčně  řeší své realitní záležitosti přes náš web

73%

našich uživatelů, kteří hledají makléře chce prodat do 6 měsíců

5x

každá investovaná koruna se vám vrátí 5x, nejlepším makléřům i 8x

Podle interních dat z analytických nástrojů za období 2022-2023
Jak Reas.cz funguje?
1
Zadání poptávky
Klient zadá poptávku na prodej nebo ocenění nemovistosti. Měsíčně se u nás o tyto služby zajímá více než 500 000 uživatelů.
2
Kvalifikační hovor
Naši realitní specialisté telefonicky ověří zájem klienta a v případně potřeby se optají na doplňující informace. Kvalifikační hovor běžně trvá 15-30 minut.
3
Předání makléři
Makléř obdrží obchodní příležitost s informacemi o klientovi a jeho nemovitosti v regionu, který si předem zvolil. Platí se výhradě za výsledky - například spojení s klientem.
4
Osobní schůzka
Následuje osobní schůzka s klientem. Nejlepší makléři se dostanou na 9 schůzek z 10 náběrů.
Buďte tam, kde jsou vaši potenciální klienti3 z 10 majitelů nemovitostí v ČR sledují vývoj ceny své nemovitosti na Reas.cz. Jsme pro ně prvním kontaktním místem, když potřebují makléře k prodeji své nemovitosti. 
Podle interních dat z analytických nástrojů za odbobí 2022-2023
Podle interních dat z analytických nástrojů za období 2022-2023
  • I když se v realitách pohybuji dlouho a mám několik pilířů jak získávat zakázky, tak od té doby co spolupracuji s Reasem, si zakázky můžu vybírat, jsem víc v klidu a hlavně mé příjmy enormně vzrostly.
    Petra Janštová REALITY  PRORADOST
  • Služba mi přivádí klienty, kteří hledají zkušeného a profesionálního makléře, jenž se o ně postará, což pro mě znamená zodpovědnost a 100% nasazení pro klienty.
    Bohumila Halgašová RE/MAX Anděl
  • Já, ale i celý můj tým se můžeme v klidu věnovat tomu, v čem jsme nejlepší, tedy prodeji, a starosti se sháněním klientů necháváme na Reas.
    Zdeněk MrňákNEXT REALITY Pardubice
Největší hráči na trhu důvěřují Reas.cz
a stovky dalších
Najděte ty správné zákazníky v partnerství s ReasemZačněte nyní. Vyžádejte si plán na míru od našich specialistů zdarma.