Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

2+1

59 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.12.2025

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Masarykova, Roztoky, Roztoky

7 100 000 Kč

107 576 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Podolská 812/140, Praha 4 - Podolí

9 500 000 Kč

8 500 000 Kč

146 552 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 21.11.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Kavkazská, Vršovice, Praha

7 490 000 Kč

7 240 000 Kč

136 604 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 18.11.2025

Prodaný  byt 2+1 71 m²Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²

Prodaný byt 2+1 71 m²

Fetrovská 1004/55, Praha 6 - Dejvice

12 100 000 Kč

170 423 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 10.11.2025

Prodaný  byt 2+1 80 m²Prodaný  byt 2+1 80 m²
Prodaný  byt 2+1 80 m²
Prodaný  byt 2+1 80 m²

Prodaný byt 2+1 80 m²

Cihlářská 637/16, Brno - Veveří

7 863 000 Kč

98 288 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 5.11.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Štěpánská 617/26, Praha 1 - Nové Město

11 790 000 Kč

218 333 Kč/m2

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 2+1 42 m²Prodaný  byt 2+1 42 m²
Prodaný  byt 2+1 42 m²
Prodaný  byt 2+1 42 m²

Prodaný byt 2+1 42 m²

Dětská 1915/288, Praha 10 - Strašnice

7 400 000 Kč

176 190 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Na hrádku 1715/8, Praha 2 - Nové Město

10 799 000 Kč

10 490 000 Kč

158 939 Kč/m2

Prodáno 13.10.2025

Prodaný  byt 2+1 93 m²Prodaný  byt 2+1 93 m²
Prodaný  byt 2+1 93 m²
Prodaný  byt 2+1 93 m²

Prodaný byt 2+1 93 m²

Národní obrany, Bubeneč, Praha

15 200 000 Kč

163 441 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 30.9.2025

Prodaný  byt 2+1 74 m²Prodaný  byt 2+1 74 m²
Prodaný  byt 2+1 74 m²
Prodaný  byt 2+1 74 m²

Prodaný byt 2+1 74 m²

Boleslavova 799/12, Praha - Nusle

9 700 000 Kč

8 550 000 Kč

115 541 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické