Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

65 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.7.2024

Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²
Prodaná  chata 60 m², pozemek 654 m²

Prodaná chata 60 m², pozemek 654 m²

Ostrata ev. č. 7, Ostrata

1 000 000 Kč

16 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 379 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.6.2024

Prodaná  chata 30 m², pozemek 242 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 242 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 242 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 242 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 242 m²

Rašovy ev. č. 122, Turkovice

950 000 Kč

31 667 Kč/m2

Prodáno 26.6.2024

Prodaná  chata 40 m², pozemek 392 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 392 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 392 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 392 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 392 m²

Bílichov ev. č. 165, Bílichov

820 000 Kč

20 500 Kč/m2

Prodáno 11.6.2024

Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 483 m²

Prodaná chata 73 m², pozemek 483 m²

Maleny ev. č. 148, Stražisko

980 000 Kč

13 425 Kč/m2

Prodáno 30.5.2024

Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²
Prodaná  chata 48 m², pozemek 434 m²

Prodaná chata 48 m², pozemek 434 m²

Napajedla ev. č. 245, Napajedla

999 999 Kč

790 000 Kč

16 458 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Reality bez-starostí
1...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 379 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.