Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

239 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.9.2025

Prodaná  chata 45 m², pozemek 378 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 378 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 378 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 378 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 378 m²

Prostějovičky ev. č. 62, Prostějovičky

1 484 400 Kč

32 987 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 287 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.9.2025

Prodaná  chata 68 m², pozemek 509 m²Prodaná  chata 68 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chata 68 m², pozemek 509 m²
Prodaná  chata 68 m², pozemek 509 m²

Prodaná chata 68 m², pozemek 509 m²

V Brcích ev. č. 73, Zbiroh

1 100 000 Kč

16 176 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 5.9.2025

Prodaná  chata 40 m², pozemek 44 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 44 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 44 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 44 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 44 m²

Nebovidy ev. č. 304, Nebovidy

1 490 000 Kč

1 240 000 Kč

31 000 Kč/m2

Prodáno 3.9.2025

Prodaná  chata 34 m², pozemek 376 m²Prodaná  chata 34 m², pozemek 376 m²
Prodaná  chata 34 m², pozemek 376 m²
Prodaná  chata 34 m², pozemek 376 m²

Prodaná chata 34 m², pozemek 376 m²

Radíkov ev. č. 81, Olomouc

2 050 000 Kč

1 870 000 Kč

55 000 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 3.9.2025

Prodaná  chata 39 m², pozemek 645 m²Prodaná  chata 39 m², pozemek 645 m²
Prodaná  chata 39 m², pozemek 645 m²
Prodaná  chata 39 m², pozemek 645 m²

Prodaná chata 39 m², pozemek 645 m²

Dražice ev. č. 397, Dražice

875 000 Kč

22 436 Kč/m2

Prodáno 19.8.2025

Prodaná  chata 35 m², pozemek 620 m²Prodaná  chata 35 m², pozemek 620 m²
Prodaná  chata 35 m², pozemek 620 m²
Prodaná  chata 35 m², pozemek 620 m²

Prodaná chata 35 m², pozemek 620 m²

Chlébské ev. č. 2, Skorotice

1 300 000 Kč

37 143 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 14.8.2025

Prodaná  chata 42 m², pozemek 415 m²Prodaná  chata 42 m², pozemek 415 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 415 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 415 m²

Prodaná chata 42 m², pozemek 415 m²

České Lhotice ev. č. 57, České Lhotice

750 000 Kč

17 857 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 13.8.2025

Prodaná  chata 45 m², pozemek 785 m²Prodaná  chata 45 m², pozemek 785 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 785 m²
Prodaná  chata 45 m², pozemek 785 m²

Prodaná chata 45 m², pozemek 785 m²

Újezd ev. č. 85, Albrechtice nad Vltavou

1 650 000 Kč

36 667 Kč/m2

Prodáno 13.8.2025

Prodaná  chata 49 m², pozemek 1322 m²Prodaná  chata 49 m², pozemek 1322 m²
Prodaná  chata 49 m², pozemek 1322 m²
Prodaná  chata 49 m², pozemek 1322 m²

Prodaná chata 49 m², pozemek 1322 m²

Kaplice ev. č. 489, Kaplice

1 490 000 Kč

1 250 000 Kč

25 510 Kč/m2

Prodáno 12.8.2025

Prodaná  chata 29 m², pozemek 140 m²Prodaná  chata 29 m², pozemek 140 m²
Prodaná  chata 29 m², pozemek 140 m²
Prodaná  chata 29 m², pozemek 140 m²

Prodaná chata 29 m², pozemek 140 m²

Staré Splavy ev. č. 421, Doksy

1 597 000 Kč

55 069 Kč/m2

1...789...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 287 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.