Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

371 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.11.2024

Prodaná  chata 40 m², pozemek 357 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 357 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 357 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 357 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 357 m²

Horní Kosov ev. č. 147, Jihlava

1 379 000 Kč

34 475 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 129 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.11.2024

Prodaná  chata 25 m², pozemek 752 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 752 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 752 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 752 m²

Novosedly nad Nežárkou ev. č. 25, Novosedly nad Nežárkou

990 000 Kč

525 000 Kč

21 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 8.11.2024

Prodaná  chata 30 m², pozemek 433 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 433 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 433 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 433 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 433 m²

Velký Týnec ev. č. 78, Velký Týnec

1 350 000 Kč

900 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodáno 7.11.2024

Prodaná  chata 98 m², pozemek 470 m²Prodaná  chata 98 m², pozemek 470 m²
Prodaná  chata 98 m², pozemek 470 m²
Prodaná  chata 98 m², pozemek 470 m²

Prodaná chata 98 m², pozemek 470 m²

Klínec ev. č. 114, Klínec

2 950 000 Kč

2 700 000 Kč

27 551 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 5.11.2024

Prodaná  chata 17 m², pozemek 395 m²Prodaná  chata 17 m², pozemek 395 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 395 m²
Prodaná  chata 17 m², pozemek 395 m²

Prodaná chata 17 m², pozemek 395 m²

Machalův dvůr ev. č. 162, Vsetín - Rokytnice

460 500 Kč

27 088 Kč/m2

Prodáno 5.11.2024

Prodaná  chata 100 m², pozemek 394 m²Prodaná  chata 100 m², pozemek 394 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 394 m²
Prodaná  chata 100 m², pozemek 394 m²

Prodaná chata 100 m², pozemek 394 m²

Semetín ev. č. 57, Vsetín

2 190 000 Kč

1 450 000 Kč

14 500 Kč/m2

Prodáno 1.11.2024

Prodaná  chata 55 m², pozemek 151 m²Prodaná  chata 55 m², pozemek 151 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 151 m²
Prodaná  chata 55 m², pozemek 151 m²

Prodaná chata 55 m², pozemek 151 m²

Lužec ev. č. 23, Nejdek

1 300 000 Kč

23 636 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²
Prodaná  chalupa 65 m², pozemek 567 m²

Prodaná chalupa 65 m², pozemek 567 m²

Mikuleč 74, Mikuleč

875 000 Kč

700 000 Kč

10 769 Kč/m2

Prodáno 30.10.2024

Prodaná  chata 80 m², pozemek 424 m²Prodaná  chata 80 m², pozemek 424 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 424 m²
Prodaná  chata 80 m², pozemek 424 m²

Prodaná chata 80 m², pozemek 424 m²

Dolní Stropnice ev. č. 136, Římov

2 800 000 Kč

2 190 000 Kč

27 375 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 30.10.2024

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 2142 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 2142 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 2142 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 2142 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 2142 m²

Háj ev. č. 60, Habartice

2 000 000 Kč

20 000 Kč/m2

1...262728...38

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 129 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.