Kontakt

Prodané domy s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

1 684 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 964 m²

Javorová, Vikýřovice, Vikýřovice

3 600 000 Kč

21 818 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 420 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 482 m²

Veselská 1144, Bzenec

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

29 630 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 778 m²

Jindřichov 106, Jindřichov

1 600 000 Kč

1 430 000 Kč

6 217 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 427 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 427 m²

Kyjovská 438, Koryčany

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 160 m²

Blahoslavova 966/37, Brno - Královo Pole

5 563 000 Kč

76 205 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 869 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 869 m²

Klenovice 94, Klenovice

4 600 000 Kč

34 328 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1434 m²

Nová 317, Strakonice - Dražejov

5 900 000 Kč

5 300 000 Kč

32 317 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²

Prodaný dům 279 m², pozemek 1047 m²

Děkanovice 40, Děkanovice

4 590 000 Kč

3 810 000 Kč

13 656 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1276 m²

Hobšovice 8, Hobšovice

4 150 000 Kč

3 400 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1344 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1344 m²

Bolkov 21, Bolkov

4 650 000 Kč

3 500 000 Kč

43 750 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
123...169

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 10 420 domů