Kontakt

Prodané domy s cenou od 9 mil. Kč

Od 9 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

516 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.8.2024

Prodaný  dům 213 m², pozemek 794 m²Prodaný  dům 213 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 213 m², pozemek 794 m²

Prodaný dům 213 m², pozemek 794 m²

Klentnice 193, Klentnice

10 600 000 Kč

49 765 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 516 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 129 m², pozemek 431 m²Prodaný  dům 129 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 129 m², pozemek 431 m²

Prodaný dům 129 m², pozemek 431 m²

Pod viaduktem 573/4, Praha 13 - Stodůlky

11 900 000 Kč

10 000 000 Kč

77 519 Kč/m2

Prodáno 20.8.2024

Prodaná  vila 298 m², pozemek 542 m²Prodaná  vila 298 m², pozemek 542 m²
Prodaná  vila 298 m², pozemek 542 m²
Prodaná  vila 298 m², pozemek 542 m²

Prodaná vila 298 m², pozemek 542 m²

Kamýcká 647/85, Praha - Suchdol

21 210 000 Kč

71 174 Kč/m2

Prodáno 20.8.2024

Prodaný  dům 96 m², pozemek 1336 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 1336 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1336 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1336 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 1336 m²

Bezděkov 241, Bezděkov

10 100 000 Kč

105 208 Kč/m2

Prodáno 14.8.2024

Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 290 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 290 m²

Na Svahu 200, Horoušany

10 750 000 Kč

9 950 000 Kč

79 600 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaná  zemědělská usedlost 743 m², pozemek 4092 m²Prodaná  zemědělská usedlost 743 m², pozemek 4092 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 743 m², pozemek 4092 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 743 m², pozemek 4092 m²

Prodaná zemědělská usedlost 743 m², pozemek 4092 m²

Nepomuk 159, Nepomuk

12 000 000 Kč

16 151 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Reality Skleničková
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Reality Skleničková

Prodáno 12.8.2024

Prodaný  dům 262 m², pozemek 895 m²Prodaný  dům 262 m², pozemek 895 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 895 m²
Prodaný  dům 262 m², pozemek 895 m²

Prodaný dům 262 m², pozemek 895 m²

Jaselská 1220/2, Čelákovice

16 500 000 Kč

15 290 000 Kč

58 359 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Milan Šámal
Realitní kancelář: Reality Šámal
Realitní makléř: Ing. Milan Šámal

Ing. Milan Šámal

4.7

Realitní kancelář: Reality Šámal

Prodáno 12.8.2024

Prodaný  dům 134 m², pozemek 722 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 722 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 722 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 722 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 722 m²

Smrková 894, Srubec

12 700 000 Kč

11 700 000 Kč

87 313 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 9.8.2024

Prodaný  dům 122 m², pozemek 788 m²Prodaný  dům 122 m², pozemek 788 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 788 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 788 m²

Prodaný dům 122 m², pozemek 788 m²

Kostelecká 1005/20, Praha - Čakovice

13 490 000 Kč

12 090 000 Kč

99 098 Kč/m2

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  dům 180 m², pozemek 236 m²Prodaný  dům 180 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 180 m², pozemek 236 m²

Prodaný dům 180 m², pozemek 236 m²

Myslivní 698/39, Brno - Kohoutovice

13 450 000 Kč

12 250 000 Kč

68 056 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
1...464748...52

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 516 domů