Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

145 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.1.2025

Prodaný  dům 102 m², pozemek 698 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 698 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 698 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 698 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 698 m²

Zahrádky 32, Zahrádky

3 500 000 Kč

2 950 000 Kč

28 922 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 597 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.1.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 990 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 990 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 990 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 990 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 990 m²

Onšovice 24, Čkyně

2 400 000 Kč

1 800 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodáno 9.1.2025

Prodaný  dům 291 m², pozemek 192 m²Prodaný  dům 291 m², pozemek 192 m²
Prodaný  dům 291 m², pozemek 192 m²
Prodaný  dům 291 m², pozemek 192 m²

Prodaný dům 291 m², pozemek 192 m²

Inocencova 15/14, Vimperk II

4 600 000 Kč

4 350 000 Kč

14 948 Kč/m2

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 541 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 541 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 541 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 541 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 541 m²

Dražejov 59, Strakonice

3 950 000 Kč

3 500 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář:
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář:

Prodáno 20.12.2024

Prodaný  dům 190 m², pozemek 332 m²Prodaný  dům 190 m², pozemek 332 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 332 m²
Prodaný  dům 190 m², pozemek 332 m²

Prodaný dům 190 m², pozemek 332 m²

Husova 85, Nová Včelnice

4 495 000 Kč

3 610 000 Kč

19 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 442 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 442 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 442 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 442 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 442 m²

Studenská 95, Strmilov

3 200 000 Kč

45 714 Kč/m2

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 193 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 193 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 193 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 193 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 193 m²

Dr. Mareše 109, Bavorov

3 690 000 Kč

3 400 000 Kč

22 667 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 4.12.2024

Prodaný  dům 128 m², pozemek 1295 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 1295 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 1295 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 1295 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 1295 m²

Křtětice 76, Vodňany

3 500 000 Kč

27 344 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  dům 85 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 384 m²

Družstevní 362, Jindřichův Hradec II

4 990 000 Kč

4 120 000 Kč

48 471 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 3.12.2024

Prodaný  dům 91 m², pozemek 2309 m²Prodaný  dům 91 m², pozemek 2309 m²
Prodaný  dům 91 m², pozemek 2309 m²
Prodaný  dům 91 m², pozemek 2309 m²

Prodaný dům 91 m², pozemek 2309 m²

Skalice 75, Skalice

2 200 000 Kč

24 176 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
1...91011...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 597 domů