Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihočeský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

64 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.9.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 282 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 282 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 282 m²

Na Barborce 1446/3, Dobrá Voda u Českých Budějovic

2 300 000 Kč

23 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.9.2025

Prodaný  dům 40 m², pozemek 855 m²Prodaný  dům 40 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 855 m²
Prodaný  dům 40 m², pozemek 855 m²

Prodaný dům 40 m², pozemek 855 m²

Valtínov 69, Kunžak

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Prodáno 3.9.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 684 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 684 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 684 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 684 m²

U Cihelny 124, Dolní Bukovsko

2 199 000 Kč

1 800 000 Kč

20 000 Kč/m2

Prodáno 21.8.2025

Prodaný  dům 70 m², pozemek 372 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 372 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 372 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 372 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 372 m²

Kozlov 36, Střelské Hoštice

2 990 000 Kč

2 640 000 Kč

37 714 Kč/m2

Prodáno 20.8.2025

Prodaný  dům 63 m², pozemek 441 m²Prodaný  dům 63 m², pozemek 441 m²
Prodaný  dům 63 m², pozemek 441 m²
Prodaný  dům 63 m², pozemek 441 m²

Prodaný dům 63 m², pozemek 441 m²

Střížovická 204, Kunžak

1 990 000 Kč

1 690 000 Kč

26 825 Kč/m2

Prodáno 20.8.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 925 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 925 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 925 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 925 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 925 m²

Mnich 13, Kardašova Řečice

2 750 000 Kč

2 600 000 Kč

28 889 Kč/m2

Prodáno 6.8.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 960 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 960 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 960 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 960 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 960 m²

Dolní Dvořiště 134, Dolní Dvořiště

2 800 000 Kč

20 741 Kč/m2

Prodáno 1.8.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 1383 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 1383 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1383 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1383 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 1383 m²

Bednáreček 27, Bednáreček

2 150 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  dům 92 m², pozemek 510 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 510 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 510 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 510 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 510 m²

Komařice 70, Komařice

2 650 000 Kč

2 200 000 Kč

23 913 Kč/m2

Prodáno 10.7.2025

Prodaný  dům 108 m², pozemek 790 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 790 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 790 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 790 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 790 m²

Červená Lhota 24, Pluhův Žďár

2 999 000 Kč

2 790 000 Kč

25 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Svačina
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Jindřich Svačina

Jindřich Svačina

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
1234...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 221 domů