Prodané domy v kraji Jihočeský kraj

Od 19. 5. 2024

272 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 248 m², pozemek 378 m²Prodaný  dům 248 m², pozemek 378 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 378 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 378 m²

Prodaný dům 248 m², pozemek 378 m²

Martina Koláře 1876/12, Tábor

10 750 000 Kč

43 347 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 147 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²
Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²
Prodaný  dům 460 m², pozemek 4000 m²

Prodaný dům 460 m², pozemek 4000 m²

Chvalšovice 6, Dřešín

4 000 000 Kč

8 696 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²
Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²
Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²

Prodaný dům 1500 m², pozemek 15507 m²

Nemějice 16, Slabčice

15 999 000 Kč

7 650 000 Kč

5 100 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 339 m²

Č. Holase 196, Milevsko

4 795 000 Kč

4 529 320 Kč

60 391 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 218 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 218 m²

Cizkrajov 14, Cizkrajov

1 490 000 Kč

1 100 000 Kč

16 923 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 524 m²

Okružní 315/44, Sezimovo Ústí

9 800 000 Kč

71 533 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 236 m²

Vrbenská 2696/30, České Budějovice 5

10 490 000 Kč

9 140 000 Kč

99 348 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 512 m²

Pod Schody 982, Bechyně

6 975 000 Kč

5 600 000 Kč

51 852 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 253 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 253 m²

Říční 218, Vodňany II

2 500 000 Kč

1 990 000 Kč

18 091 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 505 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 505 m²

Tchořovice 69, Tchořovice

2 975 000 Kč

36 728 Kč/m2

123...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 147 domů