Prodané domy v kraji Jihočeský kraj

Od 19. 5. 2024

272 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 1580 m²

Náměstí 53, Ledenice

4 000 000 Kč

28 369 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 147 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.2.2026

Prodaný  dům 207 m², pozemek 3935 m²Prodaný  dům 207 m², pozemek 3935 m²
Prodaný  dům 207 m², pozemek 3935 m²
Prodaný  dům 207 m², pozemek 3935 m²

Prodaný dům 207 m², pozemek 3935 m²

Hostišovice 31, Bělčice

8 490 000 Kč

41 014 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 184 m², pozemek 789 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 789 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 789 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 789 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 789 m²

Spojovací 100, Planá nad Lužnicí - Strkov

5 890 000 Kč

5 600 000 Kč

30 435 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²
Prodaný  dům 83 m², pozemek 1066 m²

Prodaný dům 83 m², pozemek 1066 m²

Kozmice 8, Radenín

2 250 000 Kč

27 108 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 191 m², pozemek 431 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 431 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 431 m²

Nad Školou 319, Strakonice - Přední Ptákovice

7 500 000 Kč

39 267 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 358 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 358 m²

Zahradnická 132, Strmilov

1 890 000 Kč

1 700 000 Kč

17 000 Kč/m2

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 517 m²

Čechova, Bechyně, Bechyně

3 799 000 Kč

31 658 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 1156 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 1156 m²

Podolí 18, Radomyšl

2 600 000 Kč

34 667 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 814 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 814 m²

Jehnědno 54, Albrechtice nad Vltavou

2 750 000 Kč

2 367 000 Kč

27 847 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²

Prodaný dům 87 m², pozemek 2430 m²

Brloh 37, Drhovle

4 800 000 Kč

3 400 000 Kč

39 080 Kč/m2

1...345...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 147 domů