Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

68 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 350 m²

Syrovín 132, Syrovín

2 190 000 Kč

1 600 000 Kč

10 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 325 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 434 m²

Prosiměřice 79, Prosiměřice

2 651 250 Kč

35 828 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 980 m²

Štítary 177, Štítary

1 378 650 Kč

10 212 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 180 m²

Čebín 130, Čebín

2 490 000 Kč

2 300 000 Kč

32 857 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 777 m²

Obůrka ev. č. 279, Blansko

3 390 000 Kč

2 890 000 Kč

43 788 Kč/m2

Prodáno 6.8.2024

Prodaný  dům 102 m², pozemek 515 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 515 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 515 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 515 m²

Pístovice 18, Račice-Pístovice

2 990 000 Kč

29 314 Kč/m2

Prodáno 9.7.2024

Prodaný  dům 65 m², pozemek 782 m²Prodaný  dům 65 m², pozemek 782 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 782 m²
Prodaný  dům 65 m², pozemek 782 m²

Prodaný dům 65 m², pozemek 782 m²

Bohaté Málkovice 55, Bohaté Málkovice

1 600 000 Kč

1 060 500 Kč

16 315 Kč/m2

Prodáno 30.5.2024

Prodaný  dům 116 m², pozemek 711 m²Prodaný  dům 116 m², pozemek 711 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 711 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 711 m²

Prodaný dům 116 m², pozemek 711 m²

Vranovská Ves 14, Vranovská Ves

2 720 000 Kč

23 448 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: My Dva Reality
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: My Dva Reality
1...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 325 domů