Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

162 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.12.2024

Prodaný  dům 58 m², pozemek 324 m²Prodaný  dům 58 m², pozemek 324 m²
Prodaný  dům 58 m², pozemek 324 m²
Prodaný  dům 58 m², pozemek 324 m²

Prodaný dům 58 m², pozemek 324 m²

Pod Hvozdcem 294, Lysice

1 490 000 Kč

1 400 000 Kč

24 138 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 726 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.12.2024

Prodaný  dům 99 m², pozemek 451 m²Prodaný  dům 99 m², pozemek 451 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 451 m²
Prodaný  dům 99 m², pozemek 451 m²

Prodaný dům 99 m², pozemek 451 m²

Rudé armády 622/13, Rousínovec

3 650 000 Kč

36 869 Kč/m2

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  dům 57 m², pozemek 90 m²Prodaný  dům 57 m², pozemek 90 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 90 m²
Prodaný  dům 57 m², pozemek 90 m²

Prodaný dům 57 m², pozemek 90 m²

Hostěrádky-Rešov 165, Hostěrádky-Rešov

2 400 000 Kč

1 600 000 Kč

28 070 Kč/m2

Prodáno 18.12.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 599 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 599 m²

Dr. Milady Horákové 293/5, Miroslav

4 790 000 Kč

3 870 000 Kč

32 250 Kč/m2

Prodáno 17.12.2024

Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²
Prodaný  dům 138 m², pozemek 423 m²

Prodaný dům 138 m², pozemek 423 m²

U struhy I. 553/7, Lanžhot

4 120 000 Kč

29 855 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 210 m², pozemek 1612 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 1612 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1612 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1612 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 1612 m²

Němčičky 196, Němčičky

3 500 000 Kč

2 800 000 Kč

13 333 Kč/m2

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 140 m², pozemek 1284 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 1284 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1284 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1284 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 1284 m²

Horní Kounice 32, Horní Kounice

3 150 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodáno 12.12.2024

Prodaný  dům 90 m², pozemek 1523 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 1523 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1523 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1523 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 1523 m²

Jiřice u Miroslavi 109, Jiřice u Miroslavi

4 200 000 Kč

46 667 Kč/m2

Prodáno 6.12.2024

Prodaný  dům 154 m², pozemek 315 m²Prodaný  dům 154 m², pozemek 315 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 315 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 315 m²

Prodaný dům 154 m², pozemek 315 m²

Hrušky 101, Hrušky

2 900 000 Kč

18 831 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  dům 173 m², pozemek 296 m²Prodaný  dům 173 m², pozemek 296 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 296 m²
Prodaný  dům 173 m², pozemek 296 m²

Prodaný dům 173 m², pozemek 296 m²

Kaly 13, Kaly

4 520 000 Kč

26 127 Kč/m2

1...111213...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 726 domů