Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

162 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 374 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 374 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 374 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 374 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 374 m²

Sušilova 447, Slavkov u Brna

3 400 000 Kč

22 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 726 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²

Prodaný dům 163 m², pozemek 252 m²

Drysice 150, Drysice

2 700 000 Kč

16 564 Kč/m2

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 350 m²

Syrovín 132, Syrovín

2 190 000 Kč

1 600 000 Kč

10 667 Kč/m2

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 434 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 434 m²

Prosiměřice 79, Prosiměřice

2 651 250 Kč

35 828 Kč/m2

Prodáno 6.9.2024

Prodaný  dům 108 m², pozemek 144 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 144 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 144 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 144 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 144 m²

Budín 746/4, Rousínov - Slavíkovice

5 299 000 Kč

4 990 000 Kč

46 204 Kč/m2

Prodáno 28.8.2024

Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 171 m²

Prodaný dům 146 m², pozemek 171 m²

Mánesova 421, Bučovice

4 000 000 Kč

27 397 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 204 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 204 m²

Pod Lipami 128, Silůvky

4 650 000 Kč

50 543 Kč/m2

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 980 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 980 m²

Štítary 177, Štítary

1 378 650 Kč

10 212 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 180 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 180 m²

Čebín 130, Čebín

2 490 000 Kč

2 300 000 Kč

32 857 Kč/m2

Prodáno 7.8.2024

Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²
Prodaný  dům 66 m², pozemek 777 m²

Prodaný dům 66 m², pozemek 777 m²

Obůrka ev. č. 279, Blansko

3 390 000 Kč

2 890 000 Kč

43 788 Kč/m2

1...14151617

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 726 domů