Prodané domy

Prodané domy v kraji Jihomoravský kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

67 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 29.11.2024

Prodaný  dům 210 m², pozemek 210 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 210 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 210 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 210 m²

Julia Fučíka 382/105, Břeclav - Poštorná

3 450 000 Kč

2 950 000 Kč

14 048 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 304 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  dům 227 m², pozemek 771 m²Prodaný  dům 227 m², pozemek 771 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 771 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 771 m²

Prodaný dům 227 m², pozemek 771 m²

Prušánky 88, Prušánky

3 695 000 Kč

2 700 000 Kč

11 894 Kč/m2

Prodáno 23.10.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 444 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 444 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 444 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 444 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 444 m²

Velká nad Veličkou 30, Velká nad Veličkou

1 500 000 Kč

18 750 Kč/m2

Prodáno 23.10.2024

Prodaný  dům 80 m², pozemek 622 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 622 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 622 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 622 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 622 m²

Mlýnská 275/43, Ladná

2 990 000 Kč

37 375 Kč/m2

Prodáno 8.10.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 305 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 305 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 305 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 305 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 305 m²

Alšova 199/34, Vyškov-Město

2 600 000 Kč

37 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 2.10.2024

Prodaný  dům 98 m², pozemek 195 m²Prodaný  dům 98 m², pozemek 195 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 195 m²
Prodaný  dům 98 m², pozemek 195 m²

Prodaný dům 98 m², pozemek 195 m²

Ke Sklepu 65/1, Znojmo - Přímětice

3 300 000 Kč

3 000 000 Kč

30 612 Kč/m2

Prodáno 26.9.2024

Prodaný  dům 115 m², pozemek 242 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 242 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 242 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 242 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 242 m²

Senetářov 60, Senetářov

2 800 000 Kč

24 348 Kč/m2

Prodáno 25.9.2024

Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 280 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 280 m²

Václavkova 189, Lednice

2 890 000 Kč

2 880 000 Kč

20 571 Kč/m2

Prodáno 12.9.2024

Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 252 m²

Prodaný dům 163 m², pozemek 252 m²

Drysice 150, Drysice

2 700 000 Kč

16 564 Kč/m2

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 350 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 350 m²

Syrovín 132, Syrovín

2 190 000 Kč

1 600 000 Kč

10 667 Kč/m2

1...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 304 domů