Kontakt

Prodané domy s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

757 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.11.2024

Prodaný  dům 808 m², pozemek 1003 m²Prodaný  dům 808 m², pozemek 1003 m²
Prodaný  dům 808 m², pozemek 1003 m²
Prodaný  dům 808 m², pozemek 1003 m²

Prodaný dům 808 m², pozemek 1003 m²

Hrabišín 136, Hrabišín

3 890 000 Kč

4 814 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 060 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.11.2024

Prodaný  dům 86 m², pozemek 1724 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 1724 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 1724 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 1724 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 1724 m²

Blažejovice 25, Blažejovice

4 640 000 Kč

53 953 Kč/m2

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  dům 107 m², pozemek 1847 m²Prodaný  dům 107 m², pozemek 1847 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 1847 m²
Prodaný  dům 107 m², pozemek 1847 m²

Prodaný dům 107 m², pozemek 1847 m²

Dolní Dvůr 167, Dolní Dvůr

4 500 000 Kč

3 700 000 Kč

34 579 Kč/m2

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  dům 72 m², pozemek 371 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 371 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 371 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 371 m²

Vrátkov 66, Vrátkov

4 200 000 Kč

3 200 000 Kč

44 444 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  dům 102 m², pozemek 3440 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 3440 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 3440 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 3440 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 3440 m²

Karlovice 258, Karlovice

4 900 000 Kč

48 039 Kč/m2

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²
Prodaný  dům 223 m², pozemek 1436 m²

Prodaný dům 223 m², pozemek 1436 m²

Petra Obrovce 1502, Louny

5 000 000 Kč

22 422 Kč/m2

Prodáno 15.11.2024

Prodaná  zemědělská usedlost 386 m², pozemek 777 m²Prodaná  zemědělská usedlost 386 m², pozemek 777 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 386 m², pozemek 777 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 386 m², pozemek 777 m²

Prodaná zemědělská usedlost 386 m², pozemek 777 m²

Lhotice 8, Lhotice

4 000 000 Kč

10 363 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Prodáno 14.11.2024

Prodaný  dům 116 m², pozemek 354 m²Prodaný  dům 116 m², pozemek 354 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 354 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 354 m²

Prodaný dům 116 m², pozemek 354 m²

28. října 265, Křinec

3 490 000 Kč

30 086 Kč/m2

Prodáno 14.11.2024

Prodaný  dům 81 m², pozemek 187 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 187 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 187 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 187 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 187 m²

Vliněves 72, Dolní Beřkovice

3 290 000 Kč

3 050 000 Kč

37 654 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 14.11.2024

Prodaný  dům 150 m², pozemek 652 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 652 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 652 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 652 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 652 m²

Lipina 22, Zbraslavice

4 399 000 Kč

29 327 Kč/m2

1...565758...76

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 060 domů