Kontakt

Prodané domy s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

757 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 355 m²

Husova 198, Chlum u Třeboně

5 500 000 Kč

4 990 000 Kč

33 267 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 066 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 244 m², pozemek 356 m²

Prodaný dům 244 m², pozemek 356 m²

U Stavu II 1156, Hulín

5 790 000 Kč

5 000 000 Kč

20 492 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²

Prodaný dům 188 m², pozemek 1502 m²

Markvartice 61, Markvartice

3 850 000 Kč

20 479 Kč/m2

Prodáno 23.2.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 683 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 683 m²

Micmanice 168, Strachotice

3 765 000 Kč

34 227 Kč/m2

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 5952 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 5952 m²

Osek 18, Řenče

5 500 000 Kč

4 380 000 Kč

43 800 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 20.2.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1495 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1495 m²

Bílé Podolí 47, Bílé Podolí

4 250 000 Kč

35 417 Kč/m2

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²
Prodaný  dům 272 m², pozemek 549 m²

Prodaný dům 272 m², pozemek 549 m²

Chebská 615/235, Aš

4 950 000 Kč

18 199 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 1580 m²

Náměstí 53, Ledenice

4 000 000 Kč

28 369 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 300 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 300 m²

Husova 1972, Česká Lípa

4 990 000 Kč

3 500 000 Kč

17 500 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²
Prodaný  dům 285 m², pozemek 1800 m²

Prodaný dům 285 m², pozemek 1800 m²

Medlice 55, Medlice

3 300 000 Kč

11 579 Kč/m2

1...567...76

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 066 domů