Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

969 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 388 m²

Chodská 1281/4, Břeclav

6 490 000 Kč

6 350 000 Kč

28 864 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 167 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²

Prodaný dům 264 m², pozemek 753 m²

Nádražní 1285/101, Břeclav - Poštorná

9 700 000 Kč

36 742 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²
Prodaný  dům 174 m², pozemek 1520 m²

Prodaný dům 174 m², pozemek 1520 m²

Kozárovice 20, Kozárovice

5 999 000 Kč

5 799 000 Kč

33 328 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 1064 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 1064 m²

Hořejší 90, Kosoř

9 490 000 Kč

8 500 000 Kč

100 000 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 189 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 189 m², pozemek 832 m²

K Chotolu 356, Statenice

9 990 000 Kč

52 857 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 832 m²

Myť 44, Mirošov

7 795 000 Kč

7 499 000 Kč

74 248 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²
Prodaný  dům 176 m², pozemek 1398 m²

Prodaný dům 176 m², pozemek 1398 m²

Chotouň 60, Pohoří

10 274 320 Kč

9 200 000 Kč

52 273 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²
Prodaný  dům 154 m², pozemek 246 m²

Prodaný dům 154 m², pozemek 246 m²

Kostelní 139, Hulín

5 590 000 Kč

36 299 Kč/m2

Prodáno 25.3.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²

Prodaná zemědělská usedlost 230 m², pozemek 1900 m²

Bor 6, Sejřek

5 200 000 Kč

22 609 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²
Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²
Prodaný  dům 1500 m², pozemek 15507 m²

Prodaný dům 1500 m², pozemek 15507 m²

Nemějice 16, Slabčice

15 999 000 Kč

7 650 000 Kč

5 100 Kč/m2

1...345...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 167 domů