Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

969 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 2100 m²

Prodaný dům 300 m², pozemek 2100 m²

Vlkaneč 99, Vlkaneč

8 390 000 Kč

6 999 000 Kč

23 330 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 167 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²
Prodaný  dům 137 m², pozemek 524 m²

Prodaný dům 137 m², pozemek 524 m²

Okružní 315/44, Sezimovo Ústí

9 800 000 Kč

71 533 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²
Prodaný  dům 241 m², pozemek 905 m²

Prodaný dům 241 m², pozemek 905 m²

Zahradní 465, Vrané nad Vltavou

10 980 000 Kč

9 000 000 Kč

37 344 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Honka
Realitní kancelář: Honka reality
Realitní makléř: Jakub Honka

Jakub Honka

4.6

Realitní kancelář: Honka reality

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 6692 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 6692 m²

Suchá 140, Nejdek

5 299 000 Kč

26 495 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Ing. Bc. Romana Marečková

Ing. Bc. Romana Marečková

4.7

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 585 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 585 m²

K Větřáku 471, Hvozdná

11 790 000 Kč

10 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 522 m²

Stavěšice 19, Stavěšice

6 500 000 Kč

5 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 236 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 236 m²

Vrbenská 2696/30, České Budějovice 5

10 490 000 Kč

9 140 000 Kč

99 348 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²
Prodaný  dům 280 m², pozemek 1860 m²

Prodaný dům 280 m², pozemek 1860 m²

Hynečkova 405, Stará Ves nad Ondřejnicí - Stará Ves

6 900 000 Kč

5 300 000 Kč

18 929 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²

Prodaný dům 197 m², pozemek 200 m²

Svatopluka Čecha 510, Třebechovice pod Orebem

6 800 000 Kč

6 000 000 Kč

30 457 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 330 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 330 m², pozemek 355 m²

Mírová 80/35, Dubí - Pozorka

10 990 000 Kč

8 350 000 Kč

25 303 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality
1...456...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 167 domů