Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

969 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1215 m²

Újezd 369, Újezd

7 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 174 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 576 m²

Lhota pod Radčem 74, Lhota pod Radčem

6 990 000 Kč

6 390 000 Kč

63 267 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²
Prodaný  dům 178 m², pozemek 2365 m²

Prodaný dům 178 m², pozemek 2365 m²

Stříbrná 694, Stříbrná

5 900 000 Kč

33 146 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²

Prodaná zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²

Hřibojedy 34, Hřibojedy

5 500 000 Kč

49 107 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²
Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²
Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²

Prodaný dům 236 m², pozemek 1134 m²

Zámecká 188, Planá

7 990 000 Kč

6 500 000 Kč

27 542 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 145 m², pozemek 1151 m²Prodaný  dům 145 m², pozemek 1151 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 1151 m²
Prodaný  dům 145 m², pozemek 1151 m²

Prodaný dům 145 m², pozemek 1151 m²

Vilémov 271, Vilémov

6 700 000 Kč

46 207 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²
Prodaný  dům 106 m², pozemek 955 m²

Prodaný dům 106 m², pozemek 955 m²

Pod Nádražím 1052, Heřmanův Městec

7 400 000 Kč

69 811 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 512 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 512 m²

Pod Schody 982, Bechyně

6 975 000 Kč

5 600 000 Kč

51 852 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²
Prodaný  dům 227 m², pozemek 126 m²

Prodaný dům 227 m², pozemek 126 m²

Okružní 580, Kaplice

7 100 000 Kč

31 278 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²
Prodaný  dům 123 m², pozemek 1358 m²

Prodaný dům 123 m², pozemek 1358 m²

Lipová 159, Lipová

7 500 000 Kč

60 976 Kč/m2

1...567...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 174 domů