Prodané domy

Prodané domy v kraji Královéhradecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

45 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 353 m², pozemek 3096 m²Prodaný  dům 353 m², pozemek 3096 m²
Prodaný  dům 353 m², pozemek 3096 m²
Prodaný  dům 353 m², pozemek 3096 m²

Prodaný dům 353 m², pozemek 3096 m²

Chotěvice 130, Chotěvice

4 200 000 Kč

11 898 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 387 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.8.2024

Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²
Prodaný  dům 205 m², pozemek 714 m²

Prodaný dům 205 m², pozemek 714 m²

V Poříčí 448, Doudleby nad Orlicí

4 590 000 Kč

22 390 Kč/m2

Prodáno 2.7.2024

Prodaný  dům 203 m², pozemek 3508 m²Prodaný  dům 203 m², pozemek 3508 m²
Prodaný  dům 203 m², pozemek 3508 m²
Prodaný  dům 203 m², pozemek 3508 m²

Prodaný dům 203 m², pozemek 3508 m²

Plhov 30, Samšina

3 100 000 Kč

15 271 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Kunc
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Tomáš Kunc

Tomáš Kunc

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 27.6.2024

Prodaný  dům 140 m², pozemek 980 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 980 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 980 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 980 m²

Jaromírova 231, Jaroměř - Jakubské Předměstí

4 950 000 Kč

3 500 000 Kč

25 000 Kč/m2

Prodáno 21.5.2024

Prodaný  dům 420 m², pozemek 1554 m²Prodaný  dům 420 m², pozemek 1554 m²
Prodaný  dům 420 m², pozemek 1554 m²
Prodaný  dům 420 m², pozemek 1554 m²

Prodaný dům 420 m², pozemek 1554 m²

Skalice 49, Skalice

3 333 000 Kč

7 936 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 387 domů