Prodané domy

Prodané domy v kraji Moravskoslezský kraj

Od 19. 5. 2024

150 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 13.12.2024

Prodaný  dům 142 m², pozemek 565 m²Prodaný  dům 142 m², pozemek 565 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 565 m²
Prodaný  dům 142 m², pozemek 565 m²

Prodaný dům 142 m², pozemek 565 m²

Ženklava 379, Ženklava

8 490 000 Kč

7 770 000 Kč

54 718 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kabíček
Realitní kancelář: Martin Kabíček Reality
Realitní makléř: Martin Kabíček

Martin Kabíček

4.8

Realitní kancelář: Martin Kabíček Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 188 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.11.2024

Prodaný  dům 164 m², pozemek 464 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 464 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 464 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 464 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 464 m²

Rozvojová 5392/17, Ostrava - Třebovice

6 900 000 Kč

6 500 000 Kč

39 634 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 21.11.2024

Prodaný  dům 130 m², pozemek 309 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 309 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 309 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 309 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 309 m²

Skautská 2671, Frýdek-Místek - Frýdek

4 290 000 Kč

33 000 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela
Realitní kancelář: Sun reality
Realitní makléř: Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

Ing. JUDr. Zdeněk Petružela

4.7

Realitní kancelář: Sun reality

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  dům 102 m², pozemek 3440 m²Prodaný  dům 102 m², pozemek 3440 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 3440 m²
Prodaný  dům 102 m², pozemek 3440 m²

Prodaný dům 102 m², pozemek 3440 m²

Karlovice 258, Karlovice

4 900 000 Kč

48 039 Kč/m2

Prodáno 13.11.2024

Prodaný  dům 100 m², pozemek 1062 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 1062 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1062 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1062 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 1062 m²

Antošovická 29/363, Ostrava - Antošovice

2 150 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodáno 12.11.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 281 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 281 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 281 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 281 m²

Poručíka Hoši 63/11, Kozmice

2 950 000 Kč

14 750 Kč/m2

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  dům 70 m², pozemek 1025 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 1025 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 1025 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 1025 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 1025 m²

Doubrava 885, Doubrava

4 150 000 Kč

3 600 000 Kč

51 429 Kč/m2

Prodáno 17.10.2024

Prodaný  dům 183 m², pozemek 881 m²Prodaný  dům 183 m², pozemek 881 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 881 m²
Prodaný  dům 183 m², pozemek 881 m²

Prodaný dům 183 m², pozemek 881 m²

9. května 161, Raduň

6 590 000 Kč

36 011 Kč/m2

Prodáno 9.10.2024

Prodaný  dům 276 m², pozemek 753 m²Prodaný  dům 276 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 276 m², pozemek 753 m²

Prodaný dům 276 m², pozemek 753 m²

Lidická 707, Klimkovice

6 790 000 Kč

5 750 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodáno 2.10.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1478 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1478 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1478 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1478 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1478 m²

Závodní 809, Petřvald

5 495 000 Kč

3 995 000 Kč

19 975 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
1...111213...15

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 188 domů