Prodané domy

Prodané domy v kraji Plzeňský kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

63 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²
Prodaný  dům 114 m², pozemek 313 m²

Prodaný dům 114 m², pozemek 313 m²

Vochov 283, Vochov

8 490 000 Kč

74 474 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 420 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 794 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 794 m²

Dolní Bělá 115, Dolní Bělá

8 299 000 Kč

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 832 m²

Myť 44, Mirošov

7 795 000 Kč

7 499 000 Kč

74 248 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 576 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 576 m²

Lhota pod Radčem 74, Lhota pod Radčem

6 990 000 Kč

6 390 000 Kč

63 267 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²
Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²
Prodaný  dům 236 m², pozemek 1134 m²

Prodaný dům 236 m², pozemek 1134 m²

Zámecká 188, Planá

7 990 000 Kč

6 500 000 Kč

27 542 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 137 m²Prodaný  dům 137 m²
Prodaný  dům 137 m²
Prodaný  dům 137 m²

Prodaný dům 137 m²

377, Losiná

8 990 000 Kč

8 550 000 Kč

62 409 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²
Prodaný  dům 149 m², pozemek 4489 m²

Prodaný dům 149 m², pozemek 4489 m²

Hluboká 45, Kdyně

5 800 000 Kč

38 926 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 314 m², pozemek 314 m²Prodaný  dům 314 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 314 m², pozemek 314 m²
Prodaný  dům 314 m², pozemek 314 m²

Prodaný dům 314 m², pozemek 314 m²

K Dráze 479/63, Plzeň - Koterov

9 000 000 Kč

7 950 000 Kč

25 318 Kč/m2

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  dům 292 m², pozemek 4269 m²Prodaný  dům 292 m², pozemek 4269 m²
Prodaný  dům 292 m², pozemek 4269 m²
Prodaný  dům 292 m², pozemek 4269 m²

Prodaný dům 292 m², pozemek 4269 m²

Dubová Lhota 19, Janovice nad Úhlavou

6 200 000 Kč

5 500 000 Kč

18 836 Kč/m2

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 392 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 392 m²

Skočice 64, Přeštice

6 500 000 Kč

5 900 000 Kč

36 875 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 420 domů