Prodané domy

Prodané domy v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

84 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²
Prodaný  dům 118 m², pozemek 534 m²

Prodaný dům 118 m², pozemek 534 m²

Úzká 121, Třemošná

3 890 000 Kč

32 966 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1225 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1225 m²

Žichovice 95, Žichovice

4 050 000 Kč

33 750 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  dům 77 m², pozemek 745 m²Prodaný  dům 77 m², pozemek 745 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 745 m²
Prodaný  dům 77 m², pozemek 745 m²

Prodaný dům 77 m², pozemek 745 m²

Hlince 35, Hlince

1 990 000 Kč

25 844 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová
Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Bc. Eva Šnajdrová

Ing. Bc. Eva Šnajdrová

5.0

Realitní kancelář: ALSA REAL s.r.o.

Prodáno 16.12.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1315 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1315 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1315 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1315 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1315 m²

Kámen 20, Křenice

3 699 000 Kč

3 499 000 Kč

43 738 Kč/m2

Prodáno 11.12.2025

Prodaný  dům 96 m², pozemek 243 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 243 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 243 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 243 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 243 m²

Dělnická 180, Staňkov II

3 490 000 Kč

3 000 000 Kč

31 250 Kč/m2

Prodáno 9.12.2025

Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 819 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 819 m²

Poplužní 47, Blovice - Hradiště

5 200 000 Kč

4 650 000 Kč

37 200 Kč/m2

Prodáno 27.11.2025

Prodaný  dům 75 m², pozemek 738 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 738 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 738 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 738 m²

Lhota pod Radčem 114, Lhota pod Radčem

5 800 000 Kč

4 900 000 Kč

65 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek
Realitní kancelář: RE/MAX Style
Realitní makléř: Ing.Petr Janoszek

Ing.Petr Janoszek

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Style

Prodáno 26.11.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 1552 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 1552 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1552 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 1552 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 1552 m²

Olšany 32, Olšany

2 600 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 13.11.2025

Prodaný  dům 167 m², pozemek 889 m²Prodaný  dům 167 m², pozemek 889 m²
Prodaný  dům 167 m², pozemek 889 m²
Prodaný  dům 167 m², pozemek 889 m²

Prodaný dům 167 m², pozemek 889 m²

Prašný Újezd 33, Mlečice

2 095 000 Kč

12 545 Kč/m2

Prodáno 12.11.2025

Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 231 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 231 m²

Žichovice 12, Žichovice

1 110 000 Kč

10 091 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Sirotek
Realitní kancelář: dumrealit.cz
Realitní makléř: Michal Sirotek

Michal Sirotek

Realitní kancelář: dumrealit.cz
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 domů