Prodané domy

Prodané domy v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

84 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.5.2025

Prodaný  dům 203 m², pozemek 560 m²Prodaný  dům 203 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 203 m², pozemek 560 m²
Prodaný  dům 203 m², pozemek 560 m²

Prodaný dům 203 m², pozemek 560 m²

Újezd Svatého Kříže 24, Bělá nad Radbuzou

2 690 000 Kč

1 900 000 Kč

9 360 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  dům 147 m², pozemek 1348 m²Prodaný  dům 147 m², pozemek 1348 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 1348 m²
Prodaný  dům 147 m², pozemek 1348 m²

Prodaný dům 147 m², pozemek 1348 m²

Žebráky 32, Hošťka

2 621 000 Kč

2 100 000 Kč

14 286 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  dům 127 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 160 m²

Dělnická 214/4, Plzeň 1 - Severní Předměstí

4 800 000 Kč

37 795 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková

Prodáno 5.5.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 1681 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 1681 m²

Maxov 33, Všeruby

2 500 000 Kč

2 000 000 Kč

14 286 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 2.5.2025

Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 1140 m²

Prodaný dům 45 m², pozemek 1140 m²

Mladice 21, Zavlekov

950 000 Kč

21 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²
Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²
Prodaný  dům 253 m², pozemek 1019 m²

Prodaný dům 253 m², pozemek 1019 m²

Hlohovice 58, Hlohovice

3 790 000 Kč

14 980 Kč/m2

Prodáno 23.4.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 297 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 297 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 297 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 297 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 297 m²

Klatovská 626, Nýrsko

2 850 000 Kč

21 923 Kč/m2

Prodáno 25.3.2025

Prodaný  dům 130 m², pozemek 872 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 872 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 872 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 872 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 872 m²

Pražská 67, Bor

5 190 000 Kč

4 550 000 Kč

35 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Sirotek
Realitní kancelář: dumrealit.cz
Realitní makléř: Michal Sirotek

Michal Sirotek

Realitní kancelář: dumrealit.cz

Prodáno 18.3.2025

Prodaný  dům 269 m², pozemek 531 m²Prodaný  dům 269 m², pozemek 531 m²
Prodaný  dům 269 m², pozemek 531 m²
Prodaný  dům 269 m², pozemek 531 m²

Prodaný dům 269 m², pozemek 531 m²

Husova 153, Švihov

3 300 000 Kč

12 268 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Kučerák
Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Kučerák

Pavel Kučerák

Realitní kancelář: NOVIS reality s.r.o.

Prodáno 26.2.2025

Prodaný  dům 45 m², pozemek 643 m²Prodaný  dům 45 m², pozemek 643 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 643 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 643 m²

Prodaný dům 45 m², pozemek 643 m²

Julia Fučíka 45, Tlučná

5 500 000 Kč

4 132 000 Kč

91 822 Kč/m2

1...456...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 domů