Prodané domy

Prodané domy v kraji Plzeňský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

84 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.9.2024

Prodaný  dům 110 m², pozemek 1045 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 1045 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1045 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1045 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 1045 m²

Hoříkovice 29, Chotěšov

3 350 000 Kč

30 455 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.9.2024

Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²
Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²
Prodaná  vila 296 m², pozemek 815 m²

Prodaná vila 296 m², pozemek 815 m²

Jižní 170/13, Plzeň - Červený Hrádek

1 020 000 Kč

300 000 Kč

1 014 Kč/m2

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 445 m²

Tachovská 256, Planá

2 500 000 Kč

12 755 Kč/m2

Prodáno 10.9.2024

Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 104 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 104 m², pozemek 559 m²

Lhota pod Radčem 84, Lhota pod Radčem

1 495 000 Kč

14 375 Kč/m2

Prodáno 26.8.2024

Prodaný  dům 141 m², pozemek 1587 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 1587 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1587 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1587 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 1587 m²

Oplot 65, Oplot

3 990 000 Kč

28 298 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 22.8.2024

Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 2070 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 2070 m²

Rabí 93, Rabí

3 999 000 Kč

25 800 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 850 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 850 m²

Osvračín 205, Osvračín

4 900 000 Kč

40 833 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 13.8.2024

Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²
Prodaný  dům 191 m², pozemek 616 m²

Prodaný dům 191 m², pozemek 616 m²

Dolany 59, Dolany

4 490 000 Kč

4 000 000 Kč

20 942 Kč/m2

Prodáno 1.8.2024

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1027 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1027 m²

Hlavní 222, Tlučná

4 300 000 Kč

21 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 15.7.2024

Prodaný  dům 97 m², pozemek 916 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 916 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 916 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 916 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 916 m²

Plzeňská 123, Heřmanova Huť - Dolní Sekyřany

2 799 220 Kč

28 858 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: M&M reality
1...789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 701 domů