Prodané domy

Prodané domy v kraji Plzeňský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

32 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.1.2025

Prodaný  dům 103 m², pozemek 1150 m²Prodaný  dům 103 m², pozemek 1150 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 1150 m²
Prodaný  dům 103 m², pozemek 1150 m²

Prodaný dům 103 m², pozemek 1150 m²

Díly 8, Díly

2 250 000 Kč

21 845 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 173 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 4.1.2025

Prodaný  dům 111 m², pozemek 116 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 116 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 116 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 116 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 116 m²

Husovo náměstí 118, Horšovský Týn - Velké Předměstí

2 190 000 Kč

19 730 Kč/m2

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  dům 113 m², pozemek 428 m²Prodaný  dům 113 m², pozemek 428 m²
Prodaný  dům 113 m², pozemek 428 m²
Prodaný  dům 113 m², pozemek 428 m²

Prodaný dům 113 m², pozemek 428 m²

Kout na Šumavě 129, Kout na Šumavě

3 390 000 Kč

2 990 000 Kč

26 460 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 29.12.2024

Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 338 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 338 m²

Kout na Šumavě 35, Kout na Šumavě

3 500 000 Kč

3 000 000 Kč

21 429 Kč/m2

Prodáno 11.12.2024

Prodaný  dům 300 m², pozemek 2011 m²Prodaný  dům 300 m², pozemek 2011 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 2011 m²
Prodaný  dům 300 m², pozemek 2011 m²

Prodaný dům 300 m², pozemek 2011 m²

Dolní Metelsko 13, Horšovský Týn

2 750 000 Kč

9 167 Kč/m2

Prodáno 10.12.2024

Prodaný  dům 100 m², pozemek 1284 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 1284 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1284 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 1284 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 1284 m²

Loučim ev. č. 4, Loučim

2 100 000 Kč

21 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 4fin Reality

Prodáno 29.11.2024

Prodaný  dům 179 m², pozemek 1770 m²Prodaný  dům 179 m², pozemek 1770 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 1770 m²
Prodaný  dům 179 m², pozemek 1770 m²

Prodaný dům 179 m², pozemek 1770 m²

Chodov 47, Chodov

2 990 000 Kč

16 704 Kč/m2

Prodáno 15.10.2024

Prodaný  dům 105 m², pozemek 605 m²Prodaný  dům 105 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 105 m², pozemek 605 m²

Prodaný dům 105 m², pozemek 605 m²

Běhařov 45, Běhařov

2 590 000 Kč

2 200 000 Kč

20 952 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

4.9

Realitní kancelář: Luboš Pokorný REALITY PRORADOST

Prodáno 13.9.2024

Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 196 m², pozemek 445 m²

Prodaný dům 196 m², pozemek 445 m²

Tachovská 256, Planá

2 500 000 Kč

12 755 Kč/m2

Prodáno 15.7.2024

Prodaný  dům 97 m², pozemek 916 m²Prodaný  dům 97 m², pozemek 916 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 916 m²
Prodaný  dům 97 m², pozemek 916 m²

Prodaný dům 97 m², pozemek 916 m²

Plzeňská 123, Heřmanova Huť - Dolní Sekyřany

2 799 220 Kč

28 858 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: M&M reality
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 173 domů