Prodané domy

Prodané domy v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

168 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²

Prodaný dům 298 m², pozemek 1276 m²

Olbramovice Ves 26, Olbramovice

2 735 000 Kč

9 178 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 353 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²
Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²
Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²

Prodaný dům 53 m², pozemek 56 m²

Pekařská 698, Kladno

2 300 000 Kč

43 396 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  dům 74 m², pozemek 970 m²Prodaný  dům 74 m², pozemek 970 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 970 m²
Prodaný  dům 74 m², pozemek 970 m²

Prodaný dům 74 m², pozemek 970 m²

Skůry 18, Hobšovice

4 250 000 Kč

57 432 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 19.6.2024

Prodaný  dům 93 m², pozemek 406 m²Prodaný  dům 93 m², pozemek 406 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 406 m²
Prodaný  dům 93 m², pozemek 406 m²

Prodaný dům 93 m², pozemek 406 m²

Střední 94, Byšice

1 900 000 Kč

20 430 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: TRUST Reality
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: TRUST Reality

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  dům 240 m², pozemek 747 m²Prodaný  dům 240 m², pozemek 747 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 747 m²
Prodaný  dům 240 m², pozemek 747 m²

Prodaný dům 240 m², pozemek 747 m²

Bohouňovice II 9, Horní Kruty

2 200 000 Kč

1 800 000 Kč

7 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Prodáno 11.6.2024

Prodaný  dům 60 m², pozemek 408 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 408 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 408 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 408 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 408 m²

Komenského 55, Ratboř

3 750 000 Kč

3 400 000 Kč

56 667 Kč/m2

Prodáno 7.6.2024

Prodaný  dům 45 m², pozemek 276 m²Prodaný  dům 45 m², pozemek 276 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 276 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 276 m²

Prodaný dům 45 m², pozemek 276 m²

Ke Školce 88, Dolany nad Vltavou

3 600 000 Kč

80 000 Kč/m2

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  dům 87 m², pozemek 555 m²Prodaný  dům 87 m², pozemek 555 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 555 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 555 m²

Prodaný dům 87 m², pozemek 555 m²

Libušín ev. č. 69, Libušín

3 499 000 Kč

2 600 000 Kč

29 885 Kč/m2

1...151617

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 353 domů