Prodané domy

Prodané domy v kraji Středočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

168 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 507 m²

Březová 46, Březová

4 200 000 Kč

38 532 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 353 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²
Prodaný  dům 279 m², pozemek 1047 m²

Prodaný dům 279 m², pozemek 1047 m²

Děkanovice 40, Děkanovice

4 590 000 Kč

3 810 000 Kč

13 656 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 160 m², pozemek 1276 m²

Prodaný dům 160 m², pozemek 1276 m²

Hobšovice 8, Hobšovice

4 150 000 Kč

3 400 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²
Prodaný  dům 208 m², pozemek 1603 m²

Prodaný dům 208 m², pozemek 1603 m²

Starosedlský Hrádek 20, Starosedlský Hrádek

5 990 000 Kč

4 900 000 Kč

23 558 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²
Prodaný  dům 168 m², pozemek 124 m²

Prodaný dům 168 m², pozemek 124 m²

Žižkova 41, Týnec nad Labem

2 800 000 Kč

16 667 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 381 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 381 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 381 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 381 m²

Nová Ves III 23, Svojšice

3 245 200 Kč

37 735 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 194 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 194 m²

Komenského 372, Uhlířské Janovice

4 195 000 Kč

2 600 000 Kč

16 774 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 144 m²Prodaný  dům 144 m²
Prodaný  dům 144 m²
Prodaný  dům 144 m²

Prodaný dům 144 m²

53, Kluky

3 000 000 Kč

3 000 000 Kč

20 833 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 325 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 325 m²

Kalivodská 177, Mšec

3 990 000 Kč

46 941 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 1030 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 1030 m²

Samopše 32, Samopše

4 490 000 Kč

61 507 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
123...17

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 353 domů