Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

541 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.7.2024

Prodaný  dům 165 m², pozemek 178 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 178 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 178 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 178 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 178 m²

Prokopova 159, Kostelec nad Černými lesy

9 990 000 Kč

5 170 000 Kč

31 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 278 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.7.2024

Prodaný  dům 220 m², pozemek 958 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 958 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 958 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 958 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 958 m²

Květoslava Mašity 296, Všenory

13 499 000 Kč

12 999 000 Kč

59 086 Kč/m2

Prodáno 11.7.2024

Prodaný  dům 100 m², pozemek 469 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 469 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 469 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 469 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 469 m²

Partyzánská 156, Velký Borek

2 900 000 Kč

29 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 10.7.2024

Prodaný  dům 60 m², pozemek 379 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 379 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 379 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 379 m²

Líštěnecká 183, Bystřice

2 549 000 Kč

2 249 000 Kč

37 483 Kč/m2

Prodáno 9.7.2024

Prodaný  dům 110 m², pozemek 247 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 247 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 247 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 247 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 247 m²

Karoliny Světlé 640, Sadská

4 650 000 Kč

42 273 Kč/m2

Prodáno 3.7.2024

Prodaný  dům 500 m², pozemek 1217 m²Prodaný  dům 500 m², pozemek 1217 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 1217 m²
Prodaný  dům 500 m², pozemek 1217 m²

Prodaný dům 500 m², pozemek 1217 m²

Líšnice 276, Líšnice

34 900 000 Kč

19 800 000 Kč

39 600 Kč/m2

Prodáno 28.6.2024

Prodaný  dům 71 m², pozemek 282 m²Prodaný  dům 71 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 282 m²
Prodaný  dům 71 m², pozemek 282 m²

Prodaný dům 71 m², pozemek 282 m²

Hálkova 968, Kolín V

4 200 000 Kč

59 155 Kč/m2

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²
Prodaný  dům 298 m², pozemek 1276 m²

Prodaný dům 298 m², pozemek 1276 m²

Olbramovice Ves 26, Olbramovice

2 735 000 Kč

9 178 Kč/m2

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²
Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²
Prodaný  dům 53 m², pozemek 56 m²

Prodaný dům 53 m², pozemek 56 m²

Pekařská 698, Kladno

2 300 000 Kč

43 396 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 26.6.2024

Prodaný  dům 400 m², pozemek 413 m²Prodaný  dům 400 m², pozemek 413 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 413 m²
Prodaný  dům 400 m², pozemek 413 m²

Prodaný dům 400 m², pozemek 413 m²

Libušina 204, Libušín

5 200 000 Kč

13 000 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Skleničková
Realitní kancelář: Reality na přání s.r.o.
Realitní makléř: Kateřina Skleničková

Kateřina Skleničková

Realitní kancelář: Reality na přání s.r.o.
1...515253...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 278 domů