Prodané domy v kraji Středočeský kraj

Od 20. 5. 2024

541 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.6.2024

Prodaný  dům 312 m², pozemek 1105 m²Prodaný  dům 312 m², pozemek 1105 m²
Prodaný  dům 312 m², pozemek 1105 m²
Prodaný  dům 312 m², pozemek 1105 m²

Prodaný dům 312 m², pozemek 1105 m²

Měřín 102, Rabyně

12 800 000 Kč

5 300 000 Kč

16 987 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 272 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.6.2024

Prodaný  dům 60 m², pozemek 408 m²Prodaný  dům 60 m², pozemek 408 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 408 m²
Prodaný  dům 60 m², pozemek 408 m²

Prodaný dům 60 m², pozemek 408 m²

Komenského 55, Ratboř

3 750 000 Kč

3 400 000 Kč

56 667 Kč/m2

Prodáno 7.6.2024

Prodaný  dům 45 m², pozemek 276 m²Prodaný  dům 45 m², pozemek 276 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 276 m²
Prodaný  dům 45 m², pozemek 276 m²

Prodaný dům 45 m², pozemek 276 m²

Ke Školce 88, Dolany nad Vltavou

3 600 000 Kč

80 000 Kč/m2

Prodáno 4.6.2024

Prodaný  dům 161 m², pozemek 1797 m²Prodaný  dům 161 m², pozemek 1797 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 1797 m²
Prodaný  dům 161 m², pozemek 1797 m²

Prodaný dům 161 m², pozemek 1797 m²

Mečeříž 151, Mečeříž

5 800 000 Kč

36 025 Kč/m2

Prodáno 31.5.2024

Prodaný  dům 290 m², pozemek 1642 m²Prodaný  dům 290 m², pozemek 1642 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 1642 m²
Prodaný  dům 290 m², pozemek 1642 m²

Prodaný dům 290 m², pozemek 1642 m²

Bolina 154, Vlašim

14 900 000 Kč

12 990 000 Kč

44 793 Kč/m2

Prodáno 30.5.2024

Prodaný  dům 122 m², pozemek 200 m²Prodaný  dům 122 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 200 m²

Prodaný dům 122 m², pozemek 200 m²

Kiliánská 252, Davle

8 000 000 Kč

65 574 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  dům 210 m², pozemek 1032 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 1032 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1032 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1032 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 1032 m²

Kácova Lhota 24, Kozmice

6 490 000 Kč

6 300 000 Kč

30 000 Kč/m2

Prodáno 28.5.2024

Prodaný  dům 87 m², pozemek 555 m²Prodaný  dům 87 m², pozemek 555 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 555 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 555 m²

Prodaný dům 87 m², pozemek 555 m²

Libušín ev. č. 69, Libušín

3 499 000 Kč

2 600 000 Kč

29 885 Kč/m2

Prodáno 27.5.2024

Prodaný  dům 130 m², pozemek 428 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 428 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 428 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 428 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 428 m²

Na Tarase 149, Obříství - Dušníky

6 999 000 Kč

53 838 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 21.5.2024

Prodaný  dům 89 m², pozemek 350 m²Prodaný  dům 89 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 350 m²
Prodaný  dům 89 m², pozemek 350 m²

Prodaný dům 89 m², pozemek 350 m²

Školní 73, Dřísy

5 290 000 Kč

59 438 Kč/m2

1...535455

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 4 272 domů