Prodané domy

Prodané domy v kraji Ústecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

72 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 7.8.2025

Prodaný  dům 230 m², pozemek 3152 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 3152 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 3152 m²

Veselé 190, Veselé

4 250 000 Kč

18 478 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 520 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.7.2025

Prodaný  dům 200 m², pozemek 1711 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 1711 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1711 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 1711 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 1711 m²

Škrle 49, Bílence

4 400 000 Kč

22 000 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  dům 266 m², pozemek 1139 m²Prodaný  dům 266 m², pozemek 1139 m²
Prodaný  dům 266 m², pozemek 1139 m²
Prodaný  dům 266 m², pozemek 1139 m²

Prodaný dům 266 m², pozemek 1139 m²

Krásnolipská 820/72, Rumburk 1

4 990 000 Kč

4 000 000 Kč

15 038 Kč/m2

Prodáno 1.7.2025

Prodaný  dům 90 m²Prodaný  dům 90 m²
Prodaný  dům 90 m²
Prodaný  dům 90 m²

Prodaný dům 90 m²

Litoměřická 195, Hoštka

4 190 000 Kč

3 750 000 Kč

41 667 Kč/m2

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  dům 150 m², pozemek 340 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 340 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 340 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 340 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 340 m²

Koštov 56, Trmice

3 400 000 Kč

22 667 Kč/m2

Prodáno 24.6.2025

Prodaný  dům 100 m², pozemek 271 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 271 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 271 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 271 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 271 m²

K Loučkám 1401, Litvínov - Horní Litvínov

5 285 130 Kč

4 600 000 Kč

46 000 Kč/m2

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  dům 96 m², pozemek 1448 m²Prodaný  dům 96 m², pozemek 1448 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1448 m²
Prodaný  dům 96 m², pozemek 1448 m²

Prodaný dům 96 m², pozemek 1448 m²

Líska ev. č. 24, Česká Kamenice

4 960 000 Kč

51 667 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 500 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 500 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 500 m²

Vadkovice ev. č. 85, Chbany

3 540 000 Kč

44 250 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²

Prodaný dům 146 m², pozemek 514 m²

Na výsluní 420/9, Rumburk 2-Horní Jindřichov

3 599 000 Kč

3 200 000 Kč

21 918 Kč/m2

Prodáno 11.4.2025

Prodaný  dům 250 m², pozemek 506 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 506 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 506 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 506 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 506 m²

Havlíčkova 14, Česká Kamenice - Horní Kamenice

5 200 000 Kč

3 100 000 Kč

12 400 Kč/m2

1...345...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 520 domů