Prodané domy v kraji Ústecký kraj

Od 20. 5. 2024

215 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  dům 194 m², pozemek 1322 m²Prodaný  dům 194 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1322 m²
Prodaný  dům 194 m², pozemek 1322 m²

Prodaný dům 194 m², pozemek 1322 m²

Luční 191, Chotěšov

10 500 000 Kč

9 600 000 Kč

49 485 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 217 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 217 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 217 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 217 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 217 m²

Petrohrad 54, Petrohrad

2 150 000 Kč

23 889 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  dům 80 m², pozemek 500 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 500 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 500 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 500 m²

Vadkovice ev. č. 85, Chbany

3 540 000 Kč

44 250 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 6.6.2025

Prodaný  dům 85 m², pozemek 795 m²Prodaný  dům 85 m², pozemek 795 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 795 m²
Prodaný  dům 85 m², pozemek 795 m²

Prodaný dům 85 m², pozemek 795 m²

Hřivice 90, Hřivice

3 400 000 Kč

2 900 000 Kč

34 118 Kč/m2

Prodáno 4.6.2025

Prodaný  dům 108 m², pozemek 356 m²Prodaný  dům 108 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 356 m²
Prodaný  dům 108 m², pozemek 356 m²

Prodaný dům 108 m², pozemek 356 m²

Hnojnice 7, Libčeves

1 500 000 Kč

13 889 Kč/m2

Prodáno 4.6.2025

Prodaný  dům 256 m², pozemek 589 m²Prodaný  dům 256 m², pozemek 589 m²
Prodaný  dům 256 m², pozemek 589 m²
Prodaný  dům 256 m², pozemek 589 m²

Prodaný dům 256 m², pozemek 589 m²

Na Vyhlídce 377, Mšené-lázně

6 800 000 Kč

26 563 Kč/m2

Prodáno 3.6.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 528 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 528 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 528 m²

Holedeček 27, Holedeč

2 600 000 Kč

21 667 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 28.5.2025

Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²
Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²
Prodaná  vila 145 m², pozemek 336 m²

Prodaná vila 145 m², pozemek 336 m²

Marie Hűbnerové 299/1, Ústí nad Labem - Střekov

7 900 000 Kč

5 500 000 Kč

37 931 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  dům 210 m², pozemek 1448 m²Prodaný  dům 210 m², pozemek 1448 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1448 m²
Prodaný  dům 210 m², pozemek 1448 m²

Prodaný dům 210 m², pozemek 1448 m²

Selibice 14, Staňkovice

2 290 000 Kč

10 905 Kč/m2

Prodáno 23.5.2025

Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²
Prodaný  dům 146 m², pozemek 514 m²

Prodaný dům 146 m², pozemek 514 m²

Na výsluní 420/9, Rumburk 2-Horní Jindřichov

3 599 000 Kč

3 200 000 Kč

21 918 Kč/m2

1...101112...22

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 438 domů