Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Pardubický kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

235 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Heřmanského 1060, Heřmanův Městec

2 550 000 Kč

57 955 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 581 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Pardubická 878, Chrudim IV

3 740 000 Kč

63 390 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Sokolovská 2720, Pardubice - Zelené Předměstí

3 490 000 Kč

3 440 000 Kč

118 621 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 274 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 274 m²

Lezník 77, Polička

6 000 000 Kč

4 900 000 Kč

27 222 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Felberova 673/6, Svitavy - Lány

3 250 000 Kč

49 242 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 2277 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 2277 m²

Česká Třebová ev. č. 287, Česká Třebová

1 575 000 Kč

1 075 000 Kč

21 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 4051 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 4051 m²

Vendolí 167, Vendolí

2 149 000 Kč

21 490 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 184 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 184 m², pozemek 559 m²

Sudislav nad Orlicí 46, Sudislav nad Orlicí

4 990 000 Kč

4 400 000 Kč

23 913 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Hanzl
Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.
Realitní makléř: Antonín Hanzl

Antonín Hanzl

Realitní kancelář: NEXT REALITY BAHENSKÝ&PARTNEŘI II.

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 3359 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 3359 m²

Kerhartice ev. č. 9277, Ústí nad Orlicí

3 800 000 Kč

47 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1938 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1938 m²

Chrastová Lhota 26, Brněnec

3 050 000 Kč

20 333 Kč/m2

123...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 581 nemovitostí