Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 19. 5. 2024

733 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Bratislavská 946/82, Brno - Zábrdovice

6 431 000 Kč

173 811 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 580 m², pozemek 355 m²

Jiráskova 1068/1, Znojmo

14 000 000 Kč

24 138 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Kovářská 1528, Strážnice

4 150 000 Kč

53 896 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²
Prodaný  dům 81 m², pozemek 482 m²

Prodaný dům 81 m², pozemek 482 m²

Veselská 1144, Bzenec

2 500 000 Kč

2 400 000 Kč

29 630 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Horácké náměstí 1466/4, Brno - Řečkovice

5 790 000 Kč

5 690 000 Kč

129 318 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Magnum
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Magnum

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 4+1 106 m²Prodaný  byt 4+1 106 m²
Prodaný  byt 4+1 106 m²
Prodaný  byt 4+1 106 m²

Prodaný byt 4+1 106 m²

Fintajslova 2280/19, Břeclav

5 995 000 Kč

5 595 000 Kč

52 783 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 160 m²

Blahoslavova 966/37, Brno - Královo Pole

5 563 000 Kč

76 205 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 293 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 293 m²

Pod Stráží 878, Veverská Bítýška

10 950 000 Kč

95 217 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 384 m²

Záhumní 866/45, Břeclav - Poštorná

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Okružní 852/15, Ivančice

4 100 000 Kč

83 673 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
123...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí