Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 19. 5. 2024

733 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 54 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 54 m²

Mánesova 202, Tišnov

5 850 000 Kč

61 579 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²
Prodaný  dům 232 m², pozemek 813 m²

Prodaný dům 232 m², pozemek 813 m²

Pravlov 221, Pravlov

8 699 000 Kč

37 496 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 388 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 388 m²

Chodská 1281/4, Břeclav

6 490 000 Kč

6 350 000 Kč

28 864 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²
Prodaný  dům 264 m², pozemek 753 m²

Prodaný dům 264 m², pozemek 753 m²

Nádražní 1285/101, Břeclav - Poštorná

9 700 000 Kč

36 742 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 410 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 410 m²

Košuličova 1936/22, Mikulov

15 545 000 Kč

14 250 000 Kč

90 764 Kč/m2

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  byt 4+kk 104 m²Prodaný  byt 4+kk 104 m²
Prodaný  byt 4+kk 104 m²
Prodaný  byt 4+kk 104 m²

Prodaný byt 4+kk 104 m²

Hájová 820/4, Břeclav - Poštorná

5 575 000 Kč

53 606 Kč/m2

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Bratislavská 946/82, Brno - Zábrdovice

6 390 000 Kč

172 703 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 346 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 346 m²

Vrbice 249, Vrbice

3 999 000 Kč

28 564 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 82 m²Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²

Prodaný byt 2+1 82 m²

Nerudova 323/10, Brno - Veveří

8 790 000 Kč

107 195 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Smetanova 1185, Strážnice

3 180 000 Kč

2 830 000 Kč

54 423 Kč/m2

123...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí