Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihomoravský kraj

Od 19. 5. 2024

733 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²
Prodaný  dům 70 m², pozemek 528 m²

Prodaný dům 70 m², pozemek 528 m²

V Sadě 59, Rebešovice

6 363 000 Kč

4 000 000 Kč

57 143 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 57 m²Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²

Prodaný byt 3+kk 57 m²

Ondříčkovo náměstí 2978/4, Brno - Židenice

7 890 000 Kč

138 421 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²
Prodaný  dům 72 m², pozemek 196 m²

Prodaný dům 72 m², pozemek 196 m²

Slezská 655/3, Brno - Žabovřesky

13 085 000 Kč

181 736 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Budovatelská 852/6, Břeclav - Poštorná

2 550 000 Kč

82 258 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²
Prodaný  dům 101 m², pozemek 209 m²

Prodaný dům 101 m², pozemek 209 m²

Dolní kolonie 18, Zbýšov

2 690 000 Kč

2 300 000 Kč

22 772 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 34 m²Prodaný  byt 2+kk 34 m²
Prodaný  byt 2+kk 34 m²
Prodaný  byt 2+kk 34 m²

Prodaný byt 2+kk 34 m²

Popovická 1176, Modřice

6 150 900 Kč

6 852 871 Kč

201 555 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 522 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 522 m²

Stavěšice 19, Stavěšice

6 500 000 Kč

5 000 000 Kč

33 333 Kč/m2

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 931 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 931 m²

Hrádek 259, Hrádek

4 290 000 Kč

3 790 000 Kč

28 284 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²
Prodaný  dům 134 m², pozemek 445 m²

Prodaný dům 134 m², pozemek 445 m²

Brod nad Dyjí 34, Brod nad Dyjí

4 100 000 Kč

3 900 000 Kč

29 104 Kč/m2

Prodáno 13.3.2026

Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 308 m², pozemek 1502 m²

Prodaný dům 308 m², pozemek 1502 m²

Kovalovice 237, Kovalovice

17 690 000 Kč

57 435 Kč/m2

1234...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 539 nemovitostí