Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

240 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Nerudova 633/8, Sezimovo Ústí

3 800 000 Kč

58 462 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+1 49 m²Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²
Prodaný  byt 1+1 49 m²

Prodaný byt 1+1 49 m²

Sokolovská 2379, Tábor

3 618 000 Kč

73 837 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 339 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 339 m²

Č. Holase 196, Milevsko

4 795 000 Kč

4 529 320 Kč

60 391 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 38 m²Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²

Prodaný byt 2+kk 38 m²

nábřeží 1. máje 1833, Písek - Budějovické Předměstí

3 350 000 Kč

88 158 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 11.3.2026

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 4750 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 4750 m²

Petříkov 36, Petříkov

3 500 000 Kč

19 444 Kč/m2

Prodáno 4.3.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Náchodská 2681/3, Tábor

4 340 000 Kč

68 889 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 3.3.2026

Prodaný  byt 4+1 76 m²Prodaný  byt 4+1 76 m²
Prodaný  byt 4+1 76 m²
Prodaný  byt 4+1 76 m²

Prodaný byt 4+1 76 m²

Kovářov 122, Kovářov

3 590 000 Kč

47 237 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Sokolovská 981, Strakonice I

3 840 000 Kč

72 453 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 26.2.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

sídliště Vajgar 685, Jindřichův Hradec III

3 695 000 Kč

50 616 Kč/m2

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 355 m²

Husova 198, Chlum u Třeboně

5 500 000 Kč

4 990 000 Kč

33 267 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
123...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí