Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Jihočeský kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

240 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.2.2026

Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2761 m²Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2761 m²
Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2761 m²
Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2761 m²

Prodaná chalupa 210 m², pozemek 2761 m²

Dívčice 8, Dívčice

4 199 000 Kč

19 995 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²
Prodaný  dům 141 m², pozemek 1580 m²

Prodaný dům 141 m², pozemek 1580 m²

Náměstí 53, Ledenice

4 000 000 Kč

28 369 Kč/m2

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Hliník 836, Třeboň II

5 490 000 Kč

4 690 000 Kč

80 862 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Máchova 894, Strakonice I

4 300 000 Kč

66 154 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

K Zastávce 535, Veselí nad Lužnicí I

3 300 000 Kč

62 264 Kč/m2

Prodáno 9.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 40 m²Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²
Prodaný  byt 2+kk 40 m²

Prodaný byt 2+kk 40 m²

Nádražní 1389/63, České Budějovice 3

4 990 000 Kč

4 140 000 Kč

103 500 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 517 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 517 m²

Čechova, Bechyně, Bechyně

3 799 000 Kč

31 658 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Sídliště 392, Jindřichův Hradec III

4 790 000 Kč

66 528 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 23.1.2026

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Vančurova 1239/1, Tábor

4 200 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²
Prodaný  dům 87 m², pozemek 2430 m²

Prodaný dům 87 m², pozemek 2430 m²

Brloh 37, Drhovle

4 800 000 Kč

3 400 000 Kč

39 080 Kč/m2

1234...24

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 039 nemovitostí